Kyselina 3-merkaptopropionová ze superplastifikátoru kyseliny polykarboxylové

Kyselina 3-merkaptopropionová ze superplastifikátoru kyseliny polykarboxylové

Kyselina 3-merkaptopropionová se používá hlavně při výrobě činidla snižujícího vodu na bázi polykarboxylové kyseliny k řízení molekulové hmotnosti a vysoce výkonného regulátoru, který výrazně zlepšuje rychlost snižování obsahu vody a schopnost zadržovat propad betonu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Polycarboxylate Superplasticizers

V posledních letech se činidla snižující vodu na bázi polykarboxylové kyseliny široce používají ve stavebnictví, zejména při přípravě vysoce výkonného betonu díky jejich vynikajícím vlastnostem snižujícím vodu. S nadměrným vývojem říčního písku však existuje nedostatek říčního písku. Stále více projektů využívá umělý písek a strojově vyrobený písek. Zároveň je každé staveniště vyrobeno z místních materiálů. To způsobí, že se agregáty písku a štěrku v každém projektu značně liší. . Kolísání obsahu různých minerálních složek v cementu také způsobí rozdíly ve vlastnostech cementu. V praktických aplikacích je proto účinnost činidel snižujících vodu na bázi polykarboxylové kyseliny často ovlivněna těmito faktory, což způsobuje problémy s kompatibilitou s cementem nebo agregáty, jako například: účinek činidla snižujícího vodu nelze snížit a čerstvý beton vypadá vážně Fenomén krvácející segregace, rychlá ztráta propadu betonu, abnormální kondenzace a snadné praskání.

Za účelem vyřešení těchto problémů s kompatibilitou vyvinuli odborníci doma i v zahraničí vysoce účinné činidlo snižující vodu 3-merkaptopropionová kyselina, které není citlivé na suroviny. Čína Kyselina 3-merkaptopropionová CAS 107-96-0 se používá hlavně k řízení molekulové hmotnosti při výrobě činidla snižujícího vodu na bázi polykarboxylové kyseliny, vysoce výkonného mediátoru, a výrazně zvyšuje rychlost redukce vody a schopnost zadržování propadů betonu. Zlepšit rychlost kopolymerace monomeru monomeru karboxylové kyseliny jako činidla pro přenos řetězce pro vysoké školy a univerzity. Upravte relativní molekulovou hmotnost činidla redukujícího vodu. Správné délky hlavního řetězu lze dosáhnout jak počáteční redukce vody, tak následné ochrany proti zhroucení. Upravte adsorpční proces molekul polykarboxylové kyseliny.Hot Tags: Kyselina 3-merkaptopropionová ze superplastifikátoru kyseliny polykarboxylové, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like