3-MPA pro polykarboxylátové superplastifikátory

3-MPA pro polykarboxylátové superplastifikátory

3-Thiopropanoová kyselina se používá hlavně ke kontrole molekulové hmotnosti při výrobě polykarboxylátových superplastifikátorů. Retenční výkon propadu.
Vítejte na dotaz našich výrobků.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Název produktu

3-MPA pro polykarboxylátové superplastifikátory

Číslo CAS

107-96-0

Vzhled

Bezbarvá nebo světle žlutá průhledná kapalina.

3-Merkaptoropionová kyselina je mísitelná s vodou, alkoholy a étery.

Čistota(%)

NLT 98%

Použití

Superplastifikátory jsou druh betonové příměsi, která může snížit spotřebu vody míchání za podmínky, že propad betonu je v podstatě beze změny. Většina z nich patří k aniontovým povrchově aktivním látkům, jako je lignin sulfonát a naftalen sulfonát formaldehydový polymer. Po přidání betonové směsi má dispergační účinek na částice cementu, což může zlepšit jeho zpracovatelnost, snížit spotřebu vody jednotky a zlepšit plynulost betonové směsi; nebo snížit dávkování cementu jednotky a ušetřit cement.

Polykarboxylátové superplastifikátory jsou betonovým superplastifikátorem (reduktorem vody) s nejmodernějším na světě, nejvyšším technologickým obsahem, nejlepšími aplikačními vyhlídkami a nejlepším komplexním výkonem. 3-Mercaptopropionic Kyselina CAS 107-96-0 výrobci nám řekli, že polykarboxylové kyseliny-založené vysoce výkonné činidlo pro snížení vody je složený produkt karboxylové kyseliny roubované multi-složky kopolymeru a další účinné přísady. Srovnání výkonnosti s podobnými výrobky doma i v zahraničí ukazuje, že vysoce výkonné činidlo na bázi vody na bázi polykarboxylové kyseliny dosáhlo mezinárodní pokročilé úrovně, pokud jde o ukazatele technické výkonnosti a nákladovou výkonnost.

Čína thiopropionovou kyselina vývoj a rozsáhlé využití nového typu příměsí cementu--polykarboxylát na změkčovadlo. 3-Thiopropanoová kyselina se používá hlavně ke kontrole molekulové hmotnosti při výrobě polykarboxylátových superplastifikátorů. Je to vysoce výkonný mediátor a také výrazně zlepšuje beton Rychlost snižování vody a retenční výkon poklesu.

 


Hot Tags: 3-mpa pro polykarboxylátové superplastifikátory, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like