3-MPA stabilizované kvantové tečky CdSe

3-MPA stabilizované kvantové tečky CdSe

Kyselina 3-thiopropanová se používá hlavně k řízení molekulové hmotnosti při výrobě polykarboxylátových superplastifikátorů. Retenční výkon propadu.
Zdarma vzorek k dispozici!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jméno výrobku

3 MPA

Kyselina 3-merkaptopropionová

Č. CAS

107-96-0

Vzhled

Bezbarvá nebo světle žlutá průhledná kapalina.

Kyselina 3-merkaptopropionová je mísitelná s vodou, alkoholy a ethery.

Čistota(%)

NLT 98%

Používání

CdCl2.2,5H20, Na2SeO3 a NaBH4 byly použity jako reaktanty k přípravě kvantových teček CdSe stabilizovaných kyselinou 3-merkaptopropionovou.

Byly studovány účinky experimentálních podmínek, jako je doba zahřívání pod zpětným chladičem, množství kadmia a selenu a poměr množství kadmia a kyseliny 3-merkaptopropionové na spektrální vlastnosti kvantových teček CdSe. UV-viditelné spektrum, fluorescenční spektrum, rentgenové záření Charakterizace optických vlastností a struktury kvantových teček analytickými metodami, jako je prášková difrakce a transmisní elektronová mikroskopie s vysokým rozlišením.

Výsledky ukazují, že experimentální podmínky, jako je reakční doba, množství kadmia a selenu a poměr množství kadmia a kyseliny 3-merkaptopropionové, mají významný vliv na spektrální výkon kvantových teček CdSe; fluorescence kvantových teček připravených za různých podmínek Plná šířka na polovičním maximu emisního píku byla udržována v rozmezí 35 až 40 nm; získané kvantové tečky CdSe byly krychlové krystaly. Hodnota pH byla 11,0 a nCd: nSe: nMPA=1: 0,2: 1,1 se připravovalo pod zpětným chladičem po dobu 90 minut. Kvantový kvantový výtěžek kvantových teček může dosáhnout 16,1%.


Hot Tags: 3-MPa stabilizované kvantové tečky CDSE, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like