Kyselina beta-merkaptopropionová

Kyselina beta-merkaptopropionová

Kyselina beta-merkaptopropionová se používá k produkci hydrofilních SAM. Výsledné monovrstvy, které jsou zakončeny karboxylovými kyselinami, mohou být dále funkcionalizovány pro zavedení složitějších koncových skupin, jako jsou enzymy pro aplikace biosenzorů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

kyselina beta-merkaptopropionová
image001image003_ 副本


název

Kyselina 3-merkaptopropionová

Synonyma

Kyselina thiopropionová; Kyselina 3-thiopropanová; kyselina beta-merkaptopropionová

Molekulární struktura

image005_ 副本

Molekulární vzorec

C3H6O2S

Molekulární váha

106,14

Registrační číslo CAS

107-96-0

EINECS

203-537-0

Ostatní jména
Kyselina 3-merkaptopropanová; kyselina p-merkaptopropionová; Kyselina propanová, 3-merkapto-; kyselina p-thiopropionová; Kyselina hydracrylová, 3-thio-; Kyselina merkaptopropionová; Kyselina propionová, 3-merkapto-; Kyselina 3-thiopropionová; 3MPA; Kyselina 3-thiopropanová; Kyselina 2-merkaptoethankarboxylová; NSC 437; kyselina p-merkaptopropanová; Kyselina 3-thiolpropanová

Kyselina 3-merkaptopropionová ( 3-MPA )
je organická sirná sloučenina vzorce HSCH2CH2CO2H.
Je to bifunkční molekula, která obsahuje jak karboxylovou kyselinu, tak thiolové skupiny. Je to bezbarvý olej. Je odvozen od přidání sirovodíku k kyselině akrylové.

aplikace
Tato sloučenina se používá k produkci hydrofilních SAM. Výsledné monovrstvy, které jsou zakončeny karboxylovými kyselinami, mohou být dále funkcionalizovány pro zavedení složitějších koncových skupin, jako jsou enzymy pro aplikace biosenzorů.

Hot Tags: kyselina beta-merkaptopropionová, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like