Kyselina 3-merkaptopropionová v PVC

Kyselina 3-merkaptopropionová v PVC

Kyselinu 3-merkaptopropionovou lze použít v průhledných produktech i v kyselině thioglykolové. Má velmi dobrou tepelnou stabilitu a je lepší než jiné stabilizátory; používá se také jako antioxidant, katalyzátor a biochemické činidlo.
Kyselina beta-merkaptopropionová je přímá surovina pro organické chemikálie, která se používá jako stabilizátor pro polyvinylchlorid.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jméno výrobku

Kyselina 3-merkaptopropionová

Č. CAS

107-96-0

Vzhled

Bezbarvý

Čistota(%)

min. 98%

Hustota

1,218 g / cm3 (20 ℃)

Molekulární váha

106,14 g / mol

Rozpustnost

rozpustný ve vodě, rozpustný v ethanolu, benzenu, etheru

Popis

Kyselina beta-merkaptopropionová je přímá surovina pro organické chemikálie, která se používá ve farmaceutických meziproduktech a elektronických chemikáliích; používá se jako meziprodukt ve farmaceutickém fenalu a také se používá jako stabilizátor pro polyvinylchlorid. Výrobci kyseliny 3-merkaptopropionové nám řekli, že ji lze použít jak v transparentních výrobcích, tak i v kyselině thioglykolové. Má velmi dobrou tepelnou stabilitu a je lepší než jiné stabilizátory; používá se také jako antioxidant, katalyzátor a biochemické činidlo.

Po téměř 30 letech vývoje se následný farmaceutický meziprodukt s kyselinou 3-thiopropanovou stal novým odvětvím s hodnotou výstupu v miliardách dolarů. S rozvojem farmaceutického průmyslu se objeví nové požadavky na farmaceutické meziprodukty. V současné době jsou domácími farmaceutickými meziprodukty s relativně velkou poptávkou hlavně tradiční sériové výrobky, jako je kyselina s nedostatkem aminopyrenu, kyselina s nedostatkem noraminopyrenu a její deriváty.

Stal se obecným trendem přesouvat navazující kapacitu pro elektronickou chemickou výrobu kyseliny sulfopropionové do Číny. Dodavatelé kyseliny 3-merkaptopropionové CAS 107-96-0 uvedli, že z regionálního hlediska se asijsko-pacifický region, zejména Čína, stal vedoucím trhem pro globální elektronický průmysl a jeho chemikálie. Jako surovina pro farmaceutické meziprodukty a elektronické chemikálie zvýšila kyselina sulfopropionová poptávku a vyhlídky na trhu jsou značné. Anionizace] Kyselina lucypropionová je meziproduktem farmaceutického fenalu. Může se také použít k přípravě síťovacích činidel, tvrdidel, pryskyřičných přísad, antioxidantů, katalyzátorů a biochemických činidel. Může být také použit jako vinylový tepelný stabilizátor, vinylacetát surovin.


Hot Tags: Kyselina 3-merkaptopropionová v PVC, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like