Polykarboxylátový superplastifikátor 3MPA

Polykarboxylátový superplastifikátor 3MPA

Kyselina 3-merkaptopropionová se používá hlavně při výrobě činidla snižujícího vodní polykarboxylovou kyselinu pro regulaci molekulové hmotnosti a vysoce výkonného regulátoru, který výrazně zlepšuje rychlost redukce vody a retenci skluzu betonu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Polykarboxylátový superplastifikátor (polykarboxylátový superplastifikátor) je vysoce výkonné činidlo redukující vodu, je cementové dispergační činidlo při aplikaci cementového betonu. Široce používán v dálnicích, mostech, přehradách, tunelech, výškových budovách a dalších projektech. Produkt je zelený, nehořlavý a nevýbušný a lze jej bezpečně přepravovat vlakem i autem.


Nový typ cementové příměsi - vývoj a použití činidla snižujícího obsah vody polykarboxylové kyseliny, kyseliny 3-merkaptopropionové se používá hlavně k regulaci molekulové hmotnosti při výrobě činidla snižujícího obsah vody polykarboxylové kyseliny, vysoce výkonného mediátora, který výrazně zlepšuje beton Rychlost snižování vody a retenční výkon. Zlepšit rychlost kopolymerace monomerního monomeru karboxylové kyseliny jako činidla pro přenos řetězce pro vysoké školy a univerzity. Upravte relativní molekulovou hmotnost reduktoru vody. Správná délka hlavního řetězu může realizovat jak počáteční redukci vody, tak následnou ochranu před zhroucením. Regulujte adsorpční proces molekul polykarboxylové kyseliny

Kyselina 3-merkaptopropionová je lepší než jiné podobné produkty při polymeraci redukčního činidla na bázi polykarboxylové kyseliny


Výhody produktu:

1. Dobrá kompatibilita s různými cementy, dobrá odolnost proti propadnutí betonu, prodloužení doby výstavby betonu.

2. Nízké dávkování, vysoká rychlost redukce vody a malé smrštění.

3. Výrazně zlepšit časnou a pozdní pevnost betonu.

4. Tento produkt má nízký obsah chloridových iontů a nízký obsah alkálií, což je prospěšné pro trvanlivost betonu.

5. Výrobní proces tohoto produktu je prostý znečištění, neobsahuje formaldehyd, odpovídá mezinárodní normě ISO 14000 pro řízení ochrany životního prostředí a je ekologickým a ekologickým výrobkem.

6. Použitím polykarboxylátových činidel snižujících obsah vody lze k nahrazení cementu použít více strusky nebo popílku, čímž se sníží náklady.


Rozsah použití:

Je vhodný pro prefabrikovaný a litý beton, železobeton a předpjatý beton pro vysokorychlostní železnici, osobní linku, průmyslové a občanské stavby, silnice, mosty, přístavy, letiště a další inženýrské stavby.

Je zvláště vhodný pro strojírenství s dlouhou dobou výstavby a vysokými požadavky na betonový propad, jako je jaderná energetika.


Hot Tags: polykarboxylátový superplastifikátor 3mpa, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like