Superplastifikátor kyseliny polykarboxylové kyseliny thiopropionové

Superplastifikátor kyseliny polykarboxylové kyseliny thiopropionové

Jsme profesní výrobce kyseliny 3-merkaptopropionové CAS 107-96-0.
Vzorek zdarma k dispozici!
Vítejte na dotaz!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Polycarboxylic acid superplasticizer

Superplastifikátor polykarboxylové kyseliny je vysoce výkonný superplastifikátor třetí generace vyvinutý po běžném superplastifikátoru představovaném dřevním vápníkem a superplastifikátoru představovaném naftalenovou řadou. V současné době se jedná o nejmodernější, technologicky vyspělý superplastifikátor na světě' Superplastifikátor s nejvyšším obsahem, nejlepší perspektivou aplikace a nejlepším komplexním výkonem.

Hlavní rys:

1. Nízká dávka a vysoká rychlost redukce vody.

2. Časná pevnost a vysoká pevnost, časná pevnost zvýšená o více než 50%, pevnost 28 dnů zvýšená o více než 30%, zvláště vhodná pro velkoobjemový beton z popílku.

3. Nízká ztráta skluzu, doba udržení skluzu 1 h je velmi dobrá, při nízké pozitivní teplotě zůstává nezměněna a stupeň expanze se zvyšuje.

4. Dobrá zpracovatelnost betonu: ani v případě vysokého skluzu nebude mít beton připravený superplastifikátorem polykarboxylové kyseliny zjevnou segregaci a krvácení a vzhled betonu je konzistentní v barvě. Je mimořádně výhodný pro přípravu vysoce tekutého betonu, samonivelačního betonu, samozhutnitelného betonu a betonu s rovným povrchem. Při použití k přípravě vysoce kvalitního betonu má beton dobrou zpracovatelnost, dobrou soudržnost a beton se snadno mísí.

5. Beton smíchaný s tímto produktem má dobrou trvanlivost, pokud jde o plnění, stabilitu, čerpatelnost, pevnost a kompaktnost, odolnost proti sulfátové korozi, reaktivitu alkalických kameniv, odolnost proti mrazu a smršťování. Výkony, jako je dotvarování a dotvarování, jsou lepší než běžné prostředky snižující obsah vody.

6. Má dobrou kompatibilitu s různými typy cementu a příměsí, což řeší problém kompatibility mezi jinými typy látek snižujících obsah vody a cementovými materiály.

7. Dobrá stabilita produktu: žádné srážení při nízké teplotě.

8. Zelené a ekologické výrobky, tento produkt má velmi nízký obsah alkálií, obsah chloridových iontů, obsah síranu sodného a formaldehyd a neznečišťuje životní prostředí během výrobního procesu.

9. Dobré ekonomické přínosy: celkové náklady projektu jsou nižší než u jiných typů produktů


Hot Tags: superplastifikátor kyseliny polykarboxylové kyseliny thiopropionové, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like