Profil společnosti

Frandcom Chemicals je chemická divize společnosti Frandcom Industrial Limited, která je komplexním oddělením specializujícím se na výzkum, vývoj a výrobu jemných chemických výrobků.

Oddělení udržuje dobré vztahy a úzkou spolupráci s výzkumnými ústavy v Pekingu a nanjingu. Technický personál společnosti má všechny střední nebo vyšší vzdělání a má bohaté zkušenosti s výzkumem a vývojem procesu organické syntézy. Společnost je vybavena celou řadou zařízení pro testování organické syntézy, která může uspokojit potřeby všeho druhu experimentů syntézy od úrovně gramu na kilogram. Je také vybaven kompletními analytickými nástroji včetně vysoce výkonného kapalinového chromatografu, plynového chromatografu, UV-viditelného spektrofotometru, automatického polarimetru a dalších analytických přístrojů, které mohou splňovat požadavky na detekci vzorků v syntéze a včas sledovat proces syntézy.

Více než 80 procent produktů oddělení je určeno k exportu. Dosud zavedla stabilní obchodní spolupráci se zákazníky ve více než 30 zemích a oblastech po celém světě.

"Kvalita, stabilita a udržitelný rozvoj" je naší filozofií. Doufáme, že spolu s Vámi prozkoumáme trh na základě vzájemného prospěchu a vytvoříme jasnou budoucnost.


Hodnoty

Máme:

Silný výzkum a vývoj

Pokročilá technologická platforma

Velmi dost místa výroby

Moderní zařízení

Kompletní nabídka analytických zařízení

Profesionální tým (technologie, výroba, logistika a tak dále)


Nabídka W :

Kvalitní výrobky

Inovativní produkty a řešení

Exportujte hodný obal

Přiměřená sazba

Včasné doručení

Příznivý platební termín


Ohnisková vzdálenost:

Dlouhodobá spolupráce

Vzájemné výhody

Udržitelný rozvoj

Zářná budoucnost


Dějiny

5`8QF0[06K33U7)J779_`YA_副本


Smlouva

Frandcom Industrial Limited

Přidat: Jinjing Avenue, Zhangdian, Zibo, Shandong, Čína

Tel: 86-533-2151679

Fax: 86-533-2151675

E-mail: info@frandcom.com