Profily společností


Frandcom chemikálií je chemické divize Frandcom Industrial Limited, což je komplexní oddělení specializující se na R&D, výroba a prodej jemných chemických výrobků.


Na oddělení udržuje dobré vztahy a v úzké spolupráci s výzkumnými ústavy v Pekingu a nanjing. Technický personál společnosti mají střední nebo magistra nebo vyšší, a mají bohaté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje organické syntéze procesu.Společnost je vybavena různé organické syntéze zkušební zařízení, které může vyhovět potřebám všech druhů syntéza experimentů z úrovně gramu na kilogram úroveň. Je také vybaven kompletní analytických přístrojů, včetně vysoce účinný kapalinový chromatograf, plynový chromatograf, viditelné uv Spektrofotometr, automatické polarimetr a další analytické nástroje, které může splňovat požadavky vzorku detekce v syntéze a včasné sledování procesu syntézy.

Více než 80 procent v oddělení produkty jsou pro vývoz. Zatím to vytvořila stabilní obchodní spolupráci se zákazníky ve více než 30 zemích a regionech po celém světě.


"Kvalitu, stabilitu a udržitelný rozvoj"je naše filozofie. Doufáme, že budete zkoumat na trhu společně s vámi na základě vzájemného prospěchu a vytvořit světlou budoucnost.