Antifoulingový prostředek Irgarol 1051

Antifoulingový prostředek Irgarol 1051

Nejúčinnější, nejpohodlnější a nejekonomičtější metodou pro zabránění znečištění mořských organismů je použití antivegetativních povlaků - Irgarol 1051.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Výrobci Irgarolu 1051 uvedli, že mořské antivegetační nátěry jako speciální funkční ochranný nátěr se používají k nátěru na dně lodí, mořských struktur, ropných plošin na moři, podmořských ropovodů atd., Aby se zabránilo mořským organismům v přichycení a znečištění.


Antifoulingové povlaky s nízkou povrchovou energií. Principem proti znečištění je vyvinout povlaky s jedinečnými povrchovými vlastnostmi, což mořským tvorům ztěžuje jejich přilnutí. I když nejsou pevně připevněny, je adhezivní rozhraní velmi slabé a snadno padají působením vody nebo jiných vnějších sil. Tradiční toxické antivegetační povlaky mají obecně pouze inhibiční účinek na určité mořské organismy a jejich antifoulingový účinek se postupně snižuje s kontinuálním uvolňováním toxických látek. Antifoulingové povlaky s nízkou povrchovou energií mohou zabránit adhezi různých mořských tvorů. Ještě důležitější je, že antifoulingové povlaky s nízkou povrchovou energií jsou založeny na fyzickém působení povrchové vrstvy. Není problém s uvolňováním a ztrátou toxických látek, které mohou hrát dlouhodobý antivegetativní účinek. Role špíny. V současné době mohou být prosté antifoulingové povlaky s nízkou povrchovou energií, které jsou zkoumány a vyvíjeny, pouze tím, že mořští tvorové nejsou pevně drženi a je třeba je pravidelně čistit. Připojené organismy bude obtížné odstranit, jakmile vyrostou, a film nátěru bude během procesu čištění zničen. Rozsah její aplikace je proto v současné době velmi omezený a většinou se vztahuje na vysokorychlostní lodě, ale nevztahuje se na velké lodě, které je obtížné pravidelně ukotvovat a čistit.


Antifouling agent Irgarol 1051

Čína Irgarol 1051 je jedním z nejpoužívanějších mořských antivegetativ. Cybutryne Irgarol je běžně používaný termín pro mořské antivegetační barvy. Přítomnost Cybutryne CAS 28159-98-0 byla detekována v přírodních vodách po celém světě a nejvyšší koncentrace ve vodním prostředí Singapuru byla detekována při 4,2 mg · L-1. Jeho existence vážně ovlivňuje přežití a růst necílových organismů a může změnit složení populace a hojnost ekologických komunit, což vážně ohrožuje zdraví a bezpečnost vodních ekosystémů.


Hot Tags: protihnilobný prostředek irgarol 1051, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like