Antifoulingové povlaky Irgarol 1051

Antifoulingové povlaky Irgarol 1051

Nejúčinnější, nejpohodlnější a nejekonomičtější metodou pro zabránění znečištění mořských organismů je použití antivegetativních povlaků - Irgarol 1051.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

název

Irgarol 1051

Molekulární vzorec

C11H19N5S

Molekulární váha

253,37

Číslo CAS

28159-98-0

EINECS

248-872-3

Vzhled

bílý prášek

Zkouška

98% min. HPLC

Popis

Morské biologické znečištění je biologické znečištění vytvářené mořskými mikroorganismy, rostlinami, zvířaty a dalšími organismy na povrchu zařízení (jako jsou lodě, ropné vrty atd.) Ponořené mořskou vodou. Morské biologické znečištění nepříznivě ovlivňuje námořní dopravu a rozvoj a využívání mořských zdrojů. Dodavatelé Irgarolu 1051 nám řekli, že podle neúplných statistik dosahují ekonomické ztráty způsobené znečištěním mořského života ve světě desítky miliard dolarů ročně. S rozvojem lodního průmyslu a zvyšujícím se počtem činností v oblasti mořského rozvoje bude biologické znečištění způsobovat stále více problémů.

V současné době je nejúčinnější, nejvýhodnější a nejekonomičtější metodou pro zabránění znečištění mořských organismů použití antivegetativních povlaků. Antivegetační povlaky se skládají hlavně z polymerních pryskyřic, antivegetativních činidel, pigmentů, plniv, rozpouštědel atd. Mezi nimi je antifoulingovým činidlem biotoxin a jeho funkcí je inhibovat nebo zabránit adhezi mořských organizmů.

Čína Irgarol 1051 je hlavně rozpustný ve vodě, s malým obsahem v sedimentu a při pomalé degradaci je obtížné se organismů vzdát a rychlost stárnutí je obecně více než 100 d. Výrobci Irgarolu 1051 uvedli, že Cybutryne může mít toxické účinky na některé necílové mořské mikroorganismy, zejména na mořskou a sladkovodní řasy. Protože jeho mechanismem účinku je inhibovat postup fotosyntézy, je jeho toxicita pro zvířata nízká.


Hot Tags: antivegetační nátěry irgarol 1051, Čína, výrobci, dodavatelé, továrny

Dotaz

You Might Also Like