Antifoulingová barva Cybutrynu

Antifoulingová barva Cybutrynu

Irgarol 1051 je účinný prostředek proti znečištění známý svým znečištěním životního prostředí.
Jedná se o algicid speciálně vyvinutý pro mořské antifoulingové povlaky, který může specificky inhibovat fotosyntézu řas, čímž reguluje znečištění řas vystavených na povrchu oceánu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

ship2

Jsou-li netoxické materiály vystaveny mořskému prostředí, je pravděpodobné, že se mořské organismy připojí a rozmnožují na povrchu. Pokud k němu dojde na povrchu umělých zařízení (jako jsou lodě, umělé námořní stavby), bude to mít na ně nepříznivý účinek. Tento jev se nazývá&„biologické znečištění GG“. Vzhledem k tomu, že se lidé zapojili do mořských aktivit, bylo biologické znečištění moří vždy velkým problémem omezujícím rozvoj a využívání mořských zdrojů. Doposud je více než 4 000 mořských organismů upevněných na trupu lodi&# 39 považováno za mořský organismus. Biologické znečištění lodí zvýší odpor a spotřebu energie během plavby; biologické znečištění umělých námořních zařízení Způsobí stárnutí zařízení, opotřebení a způsobí obrovské ekonomické ztráty. Podle statistik se spotřeba paliva způsobená znečištěním moří může zvýšit až o 40% a celkové náklady na cestu se mohou zvýšit o 77%. Někteří vědci odhadují, že roční náklady na globální antifouling a estetická řemesla jsou asi 700 milionů amerických dolarů. Poté, co budou organismy kolonizovány na povrchu lodi, budou během plavby transportovány do všech částí světa. Odstranění znečištěných organismů z povrchu trupu vážně ovlivní místní mořské prostředí během plavby. Studie ukázaly, že biologické znečištění lodí se stalo důležitou příčinou napadení mimozemských druhů v moři. Proto byl mechanismus tvorby mořského biologického znečištění a účinné metody proti znečištění a související antifoulingové povlaky vždy výzkumnými hotspoty. Tento článek představuje zejména principy a postup výzkumu elektrochemických metod, metod uvolňování chemicky aktivních látek a metod uvolňování nechemicky aktivních látek a vyhlídky na budoucí vývojový trend antifoulingových povlaků.

Irgarol 1051 je účinný prostředek proti znečištění známý svým znečištěním životního prostředí. Jedná se o algicid speciálně vyvinutý pro mořské antifoulingové povlaky, který může specificky inhibovat fotosyntézu řas, čímž reguluje znečištění řas vystavených na povrchu oceánu. Jeho rozpustnost ve vodě je velmi nízká, takže rychlost vyluhování je pomalá, což prodlužuje životnost tohoto antifoulingového činidla. Obecně se věří, že Cybutryne CAS 28159-98-0 se snadněji rozkládá v mořské vodě a bylo hlášeno, že jeho poločas je 100-350 d, ale jeho metabolit GS26575 má delší poločas rozkladu 80-200 d. Je však obtížné degradovat v sedimentech s poločasem rozpadu vyšším než 260 d, což způsobuje vážné znečištění životního prostředí.


Hot Tags: antifoulingová barva cybutrynu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like