Nový účinný fungicid cybutrynu

Nový účinný fungicid cybutrynu

Cybutryne irgarol, nový typ vysoce účinného baktericidu, který lze použít k přípravě pesticidních fungicidů, má nízkou toxicitu, nepoškozuje plodiny, je šetrný k životnímu prostředí a má široké možnosti využití v oblasti pesticidních fungicidů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

fungicide

V současné době světová populace roste a plocha orné půdy se postupně zmenšuje. Abychom uspokojili poptávku lidí po potravinách, musíme se kromě snahy o zvýšení výnosu obilí také minimalizovat ztráty způsobené nelidskými faktory, jako jsou nemoci, hmyz a plevele.

Na jedné straně je za účelem splnění rostoucí životní úrovně lidstva nutné zvýšit výsadbu ovoce a zeleniny. Je nevyhnutelné, že obiloviny, zelenina a ovoce způsobí během procesu růstu nemoci. Proto mají fungicidy jako důležitá třída pesticidů široký trh. Přestože již existují fungicidy, jako jsou pyrroly a amidmethoxyakryláty, které sehrály důležitou roli, rozšiřující se trh fungicidů stále očekává vývoj nových, vysoce účinných, nízko toxických a ekologických chemických fungicidů.

Triazinové deriváty mají dobrou baktericidní aktivitu jako baktericidy, jako je Cybutryne, cybutryne irgarol, nový typ vysoce účinného baktericidu, který nemá žádný účinek na lidské tělo a životní prostředí a nemá žádný účinek na Coltorichumlagenarium, Rhizoctonia solani, Botrytis cinerea, Gibberella zean, Alernaria Solani a Venturiainaequalis mají fungicidní aktivitu. Lze jej použít k přípravě pesticidních fungicidů, má nízkou toxicitu, nepoškozuje plodiny, je šetrný k životnímu prostředí a má široké možnosti použití v oblasti pesticidních fungicidů.


Hot Tags: nový účinný fungicid cybutrynu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like