Ethanol  75% dezinfekční prostředek

Ethanol 75% dezinfekční prostředek

K dezinfekci se používá 70% až 75% alkoholu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ethanol (ethanol), organická sloučenina, molekulární vzorec C 2 H 6 O, strukturní vzorec CH {{{2}} CH 2 OH nebo C 2 H 5 OH, běžně známý jako alkohol.

Ethanol má široké použití. Ethanol lze použít k výrobě kyseliny octové, nápojů, příchutí, barviv, paliva atd. Z lékařského hlediska se etanol s objemovým podílem 70% až 75% také běžně používá jako dezinfekční prostředek atd. , která má široké využití v obranném chemickém průmyslu, zdravotnictví a zdravotnictví, potravinářství, průmyslové a zemědělské výrobě

K dezinfekci se používá 70% až 75% alkoholu. Je tomu tak proto, že příliš vysoká koncentrace alkoholu vytvoří ochranný film na povrchu bakterií, který mu zabrání v vstupu do bakterií a ztěžuje úplné zabití bakterií. Pokud je koncentrace alkoholu příliš nízká, ačkoli může proniknout do bakterií, nemůže koagulovat protein v těle, ani nemůže bakterie úplně zabít. Mezi nimi má nejlepší dezinfekční účinek 75% alkohol.

Hlavní nebezpečí

Nebezpečí: Ethanol je hořlavý a dráždivý. Pára a vzduch mohou tvořit výbušnou směs, která může způsobit hoření a výbuch v případě otevřeného plamene a vysoké tepelné energie. Kontakt s oxidačním prostředkem způsobuje chemickou reakci nebo způsobuje hoření. V ohni je vyhřívaný kontejner v nebezpečí exploze. Jeho pára je těžší než vzduch a na spodním místě se může šířit na relativně vzdálené místo.

Zdravotní rizika: Tento produkt je inhibitorem centrálního nervového systému. Nejprve vyvolejte vzrušení a poté potlačte.

Invaze: inhalace, požití, perkutánní absorpce.

Akutní otrava: K akutní otravě dochází většinou orálním podáním. Obecně se dá rozdělit do čtyř fází: vzrušení, hypnóza, anestézie a asfyxie. Pacient vstoupil do třetího nebo čtvrtého stadia se ztrátou vědomí, rozšířenými zornicemi, nepravidelným dýcháním, šokem, srdečním selháním a zástavou dýchacích cest.

Chronické účinky: Dlouhodobé vystavení vysokým koncentracím tohoto produktu během výroby může způsobit podráždění nosu, očí a sliznic, jakož i bolesti hlavy, závratě, únavu, podrážděnost, třes a nevolnost. Dlouhodobý alkoholismus může způsobit polyneuropatii, chronickou gastritidu, mastnou játry, jaterní cirhózu, poškození myokardu, organickou psychózu atd. Dlouhodobý kontakt s kůží může způsobit sucho, šupinatění, kapání a dermatitidu.


Hot Tags: ethanol 75% dezinfekční prostředek, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like