Ethanol Fo Ruční sanitizer

Ethanol Fo Ruční sanitizer

Alkohol (ethanol) je jedním z nejčastěji používaných dezinfekčních prostředků.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

CAS-64-17-5


Alkohol (ethanol) je jedním z nejčastěji používaných dezinfekčních prostředků v medicíně. Jedná se o nejrozšířenější dezinfekční prostředek. Je rozpustný ve vodě a má určitou rozpustnost v tucích. Mechanismus, kterým ethanol sterilizuje a zabíjí viry, spočívající v tom, že jeho rozpustnost v tucích může zničit biofilm složený z biologických fosfolipidů, což způsobuje strukturu biofilmu a dysfunkci. Vyšší koncentrace ethanolu může zničit "řád" membránové struktury, čímž se zničí funkce membrány, což vede ke smrti "membránových" mikroorganismů.

Účinnost alkoholu v dezinfekčních prostředcích a dezinfekčních prostředcích závisí na koncentraci ethanolu. K dosažení účinku usmrcení 99,99% bakterií by měl obsah ethanolu obvykle dosáhnout více než 60%.

Studie zjistila, že ethanolové roztoky s koncentrací více než 60% mají usmrcený účinek; když koncentrace dosáhne 75% až 80%, může zabít většinu bakterií a obalených virů během několika sekund, ale není účinná pro bakteriální spory. Mezi nimi, 75% ethanol je koncentrace běžně používané lidmi, a to je nejvíce široce používán v nemocničních systémech, vědecké výzkumné laboratoře a jiné příležitosti, které vyžadují dezinfekci.

Nicméně, 95% vysoce koncentrace ethanolu dezinfekce a sterilizace účinek, ale nižší než zředěný ethanol, z nichž 70% až 75% je nejlepší. Je to proto, že vysoká koncentrace ethanolu způsobí, že bílkovina na povrchu bakterií kondenzuje a vytvoří tvrdý film a změna směru ochrání bakterie a zabrání dalšímu pronikání alkoholu. V tomto okamžiku se buňka stane neaktivní, ale nezemře. Proto je 75% ethanolu ideální volbou.Hot Tags: ethanol fo ruční dezinfekce, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like