Kyselina repelentní proti komárům M-toluová

Kyselina repelentní proti komárům M-toluová

Kyselina 3-methylbenzoová má nízké výrobní náklady a nízkou toxicitu repelentů proti komárům. Má ideální repelentní účinek proti komárům, bílým červům, klíšťatům, chiggerovským roztočům a jinému hmyzu sajícímu krev, který může účinně zabránit kousnutí komárů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

m-Toluová kyselina

jméno výrobku

m-Toluová kyselina

Molekulární vzorec

C8H8O2

Molekulární váha

136,15

Číslo CAS

99-04-7

EINECS

202-723-9

Zkouška

98% min. HPLC

Popis

Kromě přímého bodání krve, obtěžujícího pokojnou práci a životní atmosféru mohou komáři a další zvířata sající krev také přenášet mnoho závažných chorob, jako jsou úplavice, horečka dengue, japonská encefalitida, lymfatická filarióza, žlutá horečka, zánět mozku koně atd. , vážně ohrožují lidské zdraví.

V současné době existují hlavně dva zralé metody prevence komárů. První metodou je vyhnout se nebo zabít komáry v životním prostředí. Tento způsob je snadno použitelný a ekonomický, ale účinek není dlouhodobý a vyžaduje časté používání. Kromě toho kouř nebo léčiva uvolněná cívkami komárů nebo insekticidními aerosoly způsobí určité poškození lidského těla, a proto není vhodná pro pravidelné používání. Druhou metodou je zpracovat a uspořádat textilie, které jsou často v kontaktu s lidským tělem, aby byly odolné proti komárům.

Dodavatelé kyseliny M-toluové nám řekli, že kyselina M-toluová CAS 99-04-7 má dobrý repelentní účinek na zvířata sající krev, jako jsou komáři, a může zajistit, aby těkavá koncentrace složek odpuzujících komáry do 2 m od nositele mohla dosáhnout účinku repelentu Repelent proti komárům nemá žádné vedlejší účinky na lidský organismus, což zajišťuje, že nositele nebudou komáři rušit celou noc. Kyselina 3-methylbenzoová má navíc nízké výrobní náklady a nízkou toxicitu odpuzovače komárů. Má ideální repelentní účinek proti komárům, bílým červům, klíšťatům, chiggerovským roztočům a jinému hmyzu sajícímu krev, který může účinně zabránit kousnutí komárů.


Hot Tags: Kyselina repelentní proti komárům M-toluová, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like