Ethyl (2E) -4-oxo-2-butenoát pro produkty osteoporózy

Ethyl (2E) -4-oxo-2-butenoát pro produkty osteoporózy

Ethyltrans-4-oxo-2-butenoát je meziprodukt kyseliny minodronové. Indikace hydrátu kyseliny minodronové: osteoporóza (meziprodukt minodronátu, produkt se používá k léčbě osteoporózy)
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Osteoporosis

Chemický název

Ethyl (2E) -4-oxo-2-butenoát

Synonyma

(E) -Etyl-4-oxobut-2-enoát
Ethylester kyseliny (2E) -4-oxo-2-butenové;
Ethylester kyseliny fumaraldehydové;
Ethylester kyseliny (2E) -4-oxobut-2-enové;
(E) -Etyl-4-oxo-2-butenoát;
Ethyl (2E) -4-oxobut-2-enoát;
Ethylfumaraldehyd;
Ethyltrans-4-oxo-2-butenoát;

Číslo CAS

2960-66-9

Podobný produkt

Kyselina minodronová

Popis

Kyselina minodronová se používá k léčbě hyperkalcémie způsobené osteoporózou a maligními nádory. Jeho inhibiční aktivita na resorpci kostí je 2 inkartonátu disodného, ​​alendronátu sodného a pamidronátu disodného. Časy, 10krát a 100krát. Má významné přínosy při výskytu zlomenin páteře a významné snížení gastrointestinálních vedlejších účinků. Nyní bylo identifikováno jako účinné nové anti-osteoporotické léčivo pro prevenci zlomenin. A Ethyl Trans-4-oxo-2-butenoát CAS 2960-66-9 je důležitým meziproduktem kyseliny minodronové.

aplikace

Osteoporóza je systémový systém, ve kterém je poškozena mikrostruktura kostí, kostní minerální složky a kostní matrice jsou neustále redukovány, kost je tenčí, kostní trabekuly se snižují, křehkost kosti se zvyšuje a zvyšuje se riziko zlomenin Poruchy metabolismu kosti. Obecně se dělí do dvou kategorií, jmenovitě primární osteoporóza a sekundární osteoporóza.


Hot Tags: ethyl (2e) -4-oxo-2-butenoát pro produkty osteoporózy, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like