Ethyl Trans-4-oxobutenoát pro kyselinu minodronovou

Ethyl Trans-4-oxobutenoát pro kyselinu minodronovou

Ethyl trans-4-oxobutenoát je jedním z důležitých meziproduktů kyseliny minodronové.
Jsme výrobce profese pro Ethyl (2E)-4-Oxo-2-butenoate.
Vítejte na dotaz!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Osteoporosis

Osteoporóza, známá jako "tichý zabiják", je tichá epidemie. Pokud jde o osteoporózu, první reakcí každého je "nedostatek vápníku". Ve skutečnosti je to "nedorozumění". Ve skutečnosti je osteoporóza způsobena různými důvody. Metabolické onemocnění kostí, které způsobuje snížení pevnosti kostí a vysoké riziko zlomeniny. To souvisí s nedostatkem pohybu, vitamin D a další živiny a různé endokrinní a metabolické poruchy.

V posledních letech, osteoporóza byla trendy směrem k mladšímu věku. Ve stejném věku trpím osteoporózou a často mám pocit, že si při kýchání zlomím kost. Pokud zanedbávám cvičení v mládí, často jím vybíravou nebo dietu a struktura stravy není vyvážená, což vede k vápníku ve stravě. Nízký příjem, tenké tělo, a špatný životní styl návyky, jako je kouření a pití způsobí osteoporózu, svalová síla se sníží, vliv na pružnost kloubů, a snadno pádu a zlomeniny.

Kyselina minodronová je nový lék pro léčbu osteoporózy, který může silně inhibovat vstřebávání osteoklastů a osteoklastů, snížit konverzi kostních buněk a může antagonizovat osteolýzu způsobenou myelomem a nádory . Ethyl trans-4-oxobutenoát je jedním z důležitých meziproduktů kyseliny minodronové. Kyselina minodronová inhibuje aktivitu syntázy farnesylulfózy (FPP) u osteoklastů, inhibuje resorpci osteoklastů, snižuje kostní obrat a má za následek prevenci a léčbu osteoporózy. Tento produkt má nízké náklady a vysoký zisk.


Hot Tags: ethyl trans-4-oxobutenoát pro kyselinu minodronovou, Čína, výrobci, dodavatelé, tovární

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit