4A Úvod do molekulárního síta

4A Úvod do molekulárního síta

Velikost pórů molekulárního síta 4A je 4A. Adsorbuje vodu, methanol, ethanol, sirovodík, oxid siřičitý, oxid uhličitý, ethylen a propylen.
Jeho selektivní adsorpční výkon pro vodu je vyšší než u jakékoli jiné molekuly.
Je to jedna z nejpoužívanějších odrůd molekulárního síta v průmyslu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Molekulární síto je krystalický kovový hlinitokřemičitan s trojrozměrně propojenou sítí oxidu křemičitého a tetraedru hlinitého. Zahřátím lze ze struktury odstranit přirozenou vodu ve formě hydrátů, což vede k jednotným pórům, které mohou selektivně adsorbovat molekuly určitých velikostí.

Molekulární síta o velikosti 4 až 8 mesh se obvykle používají v aplikacích v plynné fázi, zatímco molekulární síta o velikosti 8 až 12 mesh se obvykle používají v aplikacích v kapalné fázi. Prášky molekulárního síta 3A, 4A, 5A a 13X jsou určeny pro speciální aplikace.


4A Úvod do molekulárního síta


Velikost pórů molekulárního síta 4A je 4A. Adsorbuje vodu, methanol, ethanol, sirovodík, oxid siřičitý, oxid uhličitý, ethylen a propylen. Neabsorbuje žádné molekuly (včetně propanu) o průměru větším než 4A. Jeho selektivní adsorpční výkon pro vodu je vyšší než u jakékoli jiné molekuly. Je to jedna z nejpoužívanějších odrůd molekulárního síta v průmyslu.

Použití:

1. Pomocné látky pro polyester

Úlohou molekulárního síta 4A jako pomocného detergentu je především výměna iontů vápníku ve vodě za účelem výroby demineralizované vody, odstranění nečistot a zabránění opětovnému ukládání nečistot. Molekulární síto 4A lze také použít jako formovací činidlo pro mýdlo, třecí činidlo pro zubní pasty atd.

2. Čištění odpadních vod

4A molekulární síto může odstraňovat NH3-N, Pb2+, Cu2+, Zn2+, Cd2+ atd. V odpadních vodách. Odpadní vody vypouštěné z průmyslu, zemědělství, chovu civilních a vodních živočichů obsahují amoniakální dusík, který nejen škodí přežití ryb a znečišťuje vnitřní prostředí chovu, ale také podporuje růst řas, což vede k zablokování řek a jezer.

3. Jiná použití

(1) Změkčovač vody - tvrdý změkčovač vody, který může v současné době nahradit sulfonované uhlí široce používané v mé zemi, a tím snížit náklady;

(2) Oddělovač metalurgického průmyslu, oddělování a těžba draslíku, rubidia a cesia ve slaném nálevu. V průmyslu se používá k obohacování, oddělování a těžbě kovů a jiných procesů;

(3) Petrochemický průmysl ---- katalyzátor, vysoušedlo, adsorbent;

(4) Zlepšování zemědělství a půdy;

(5) Antibakteriální látka zeolitu zeolitu nabitého lékem.


Hot Tags: Úvod 4a molekulární síto, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like