Velikost molekulárního síta 5A

Velikost molekulárního síta 5A

Molekulární síta 5A mají vysokou adsorpční selektivitu, vysokou rychlost adsorpce a jsou zvláště vhodná pro adsorpci tlakovým výkyvem. Je to vynikající produkt v odvětví adsorpce tlakovým výkyvem.
Molekulární síto 5A se používá k oddělování normálních izomerů, kyslíku a dusíku, chemického průmyslu, ropy a zemního plynu, rozkladného plynu amoniaku a dalších průmyslových plynů a kapalin.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

China 5A Molecular Sieve

Molekulární síto 5A může adsorbovat jakoukoli molekulu menší než tato velikost pórů a obecně se nazývá molekulární síto vápníku. Kromě účinků molekulárních sít 3A a 4A může také adsorbovat n-alkany C3-C4, chlorethan, bromethan, butanol atd. Lze jej použít při separaci normálních izomerů, adsorpční separaci tlakovým výkyvem a vodě Co- adsorpce s oxidem uhličitým. Na základě charakteristik průmyslového použití molekulárních sít 5A mají 5A molekulární síta, která vyrábíme, vysokou adsorpční selektivitu, vysokou rychlost adsorpce a jsou zvláště vhodná pro adsorpci tlakovým výkyvem. Je to vynikající produkt v odvětví adsorpce tlakovým výkyvem.

Molekulární vzorec:3 / 4CaO · 1 / 4Na2O · AI2O3 · 2SiO2 · .9 / 2H2O

Poměr křemíku k hliníku:SiO2 / AI2O3 ≈ 2

Efektivní clona:asi 5A

Aplikace:Používá se hlavně k oddělování normálních izomerů, kyslíku a dusíku, chemického průmyslu, ropy a zemního plynu, rozkladného plynu amoniaku a dalších průmyslových plynů a kapalin.

regenerace:

1. Odstranění vody: Závisí to na tlaku, teplotě a obsahu vody v regeneračním plynu. Obecně je suchý plyn při 200 ~ 350 ℃ 0,3 ~ 0,5 kg / cm2.

Pod tlakem se nechá procházet vrstvou molekulárního síta po dobu 3 až 4 hodin, aby se výstupní teplota ochladila na 110 až 180 ° C.

2. Odstraňování organických látek: organickou hmotu vyměňte pomocí páry a poté odstraňte vodu.

Skladování: pokojová teplota, relativní vlhkost není vyšší než 90%; neměl by být přímo vystaven vzduchu; vyhýbejte se vodě, kyselinám a zásadám.

Balení: 25 kg kartonový buben nebo taška. Dle požadavků zákazníka.

Poznámka: Vyvarujte se přímému vystavení molekulárních sít vzduchu, což ovlivní adsorpční účinek.


Hot Tags: Velikost molekulárního síta 5A, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like