Zaleplon meziprodukt N-ethylethanamidu

Zaleplon meziprodukt N-ethylethanamidu

Jsme profesní výrobce pro N-ethylethanamid.
Vzorek zdarma k dispozici!
Vítejte na dotaz!
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Insomnia


Nespavost je běžné onemocnění, které může být mírné až těžké a může lidem ztěžovat spánek nebo spánek. Tento stav může být chronický nebo akutní a způsobuje, že postižené osoby mají krátký nebo nekvalitní spánek. Nedostatek spánku může způsobit další příznaky, jako je obtížné soustředění, úzkost, deprese a podrážděnost. 1 u 3 dospělých někdy trpí nespavostí a 1 u 10 dospělých trpí chronickou nespavostí.

Akutní nespavost je příznakem nebo vedlejším účinkem poruch nálady, neurologických poruch nebo jiných lékařských poruch nebo poruch spánku, zatímco primární nebo chronická nespavost je porucha, která sama o sobě je obvykle vyvolána dlouhodobým stresem nebo emočním rozrušením.

Změny životního stylu, včetně dobrých spánkových návyků, často pomáhají snižovat akutní nespavost. Na druhé straně, léčba chronické nespavosti často vyžaduje kognitivně-behaviorální terapii, která se zaměřuje na myšlenky a činy, které narušují spánek, a zaměřuje se na snížení spánkové úzkosti; a / nebo užívání krátkodobých nebo dlouhodobých léků na předpis.

Léky používané k léčbě nespavosti často způsobují vedlejší účinky, včetně ranního pocitu slabosti a zřídka spí při jídle, náměsíčnosti nebo řízení.

Zaleplon (Zaleplon) je krátkodobě působící, non-benzodiazepinová GABA agonistická hypnotika indikovaná pro krátkodobou léčbu nespavosti a je k dispozici ve Spojených státech ve formě okamžitého uvolňování 5 mg a {{5 }} mg tobolky pod obchodním názvem Sonata® se prodávají a jejím hlavním složeným meziproduktem je N-ethyl-acetamid. Je to hypnotikum bez benzodiazepinu a je v současné době indikováno pro krátkodobou nespavost. Tento lék je v současné době charakterizován rychlou absorpcí (poskytující rychlé usínání) a rychlou eliminací, čímž se zabrání zbytkovým účinkům, ale je spojen se špatnou údržbou spánku.


Hot Tags: zaleplonový meziprodukt n-ethylethanamidu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna

Dotaz

You Might Also Like