100 sad olympijských pódií pro odpadní plasty

- Jun 20, 2019-

Podle japonského Asahi Shimbun bude pódium v Tokijských olympijských hrách v roce 2020 realizovat koncept ochrany životního prostředí a využívat recyklovatelných výrobků z plastů pro domácnost. Tokijský olympijský organizační výbor řekl, že vyrobí asi 100 sad pódií, což bude vyžadovat 45 000 kilogramů recyklovaného plastu. Toto je poprvé v historii.


Tokijský olympijský organizační výbor oznámil, že zlaté, stříbrné a bronzové medaile pro olympijské hry Tokio 2020 budou vyrobeny z vyřazených elektronických zařízení. Nyní mají nové iniciativy. Stupně vítězství v olympijských hrách v Tokiu v roce 2020 budou převážně z recyklovatelných výrobků z plastů pro domácnost.


Tato pódia, která budou postavena z recyklovaného plastu, mohou být také posílena hliníkem, s využitím kovu z křídla dočasných domů postavených po zemětřesení a tsunami v oblasti Fukušima v severovýchodním Japonsku v roce 2011. Očekává se, že tato pódia budou Po skončení akce bude pódium znovu použito jako školní vzdělávací materiál.


Vyřazené plastové výrobky potřebné pro výrobu pódia budou shromážděny přes 2 000 maloobchodních prodejen v Japonsku. Organizace Tokijského organizačního výboru uvedla, že od 13. června 2019 zřídí místní řetězec supermarketů AEON v Japonsku sběrné boxy ve více než 2000 pobočkách, aby se obyvatelé mohli zbavit všech nežádoucích plastových předmětů pro olympijské pódium.


Zinkový 2-ethylhexanoát vyráběný naší společností má dobrou tepelnou stabilitu v PVC výrobcích. 2-Ethylhexanoát zinečnatý může účinně inhibovat počáteční tepelnou degradaci PVC a prodloužit počáteční čas zbarvení. Obecně se vyžaduje, aby byl kombinován s jinou isooktanoátovou a organickou tepelnou stabilitou. Přípravek se používá v kombinaci.