Výhody hnojiv na bázi dusičnanů

- Dec 16, 2019-

Za prvé, vysoký obsah dusičnanového dusíku

Hnojivo na bázi dusíku a síry obsahuje dusičnanový dusík ≥ 7. Hnojivo na bázi nitro-síry obsahuje současně dva zdroje dusíku. Ve srovnání s běžnými hnojivy na bázi síry mají plodiny silnější růst, vyšší výnos a lepší kvalitu.

Za druhé, použití je bezpečnější

Loquatové plodiny mohou absorbovat velké množství dusičnanového dusíku. Přebytečný dusičnanový dusík je uložen ve vakuole pro budoucí použití. Neočekává se, že nadměrná absorpce amonného dusíku způsobí poškození plodiny.

Za třetí, dobrá kvalita plodin

Dusík amonný může inhibovat vstřebávání iontů vápníku a hořčíku plodinami. Dusičnanový dusík může zvrátit absorpci iontů vápníku a hořčíku u plodin, snížit fyziologické choroby způsobené nedostatkem vápníku a hořčíku v plodinách a zlepšit odolnost a kvalitu plodin při skladování. .

Začtvrté, široký rozsah aplikací

1. Téměř všechny suché plodiny jako dusičnanový dusík

2.Je vhodný zejména pro meloun, ovoce, zeleninu, arašídy a jiné plodiny, které vyžadují velké množství vápníku a hořčíku, jakož i pro plodiny odolné vůči chloru, jako je čaj, brambory, cukrová třtina a sója, arašídy, řepka, šalotka, česnek, zelí a zelí Účinek je lepší na plodiny síry a na plodiny, jako je solná půda a skleníky.