Antiepileptický lékový princip

- Mar 12, 2019-

Existují určitá pravidla pro léčbu epilepsií.


Za prvé, v procesu léčení epilepsie by mělo být určeno podle aktuální situace pacienta, zda se lék používá: pacient obvykle není vhodný pro první užívání léku bez odstranění příčiny a může pokračovat pozorovat po určitou dobu, než se rozhodne, zda užívat lék. Z důvodů, jako je mírné onemocnění a dlouhý interval mezi nástupem nemoci, není nutné užívat léky.


Za druhé, v léčbě léků k dosažení požadovaného léčebného účinku, při volbě léků na léčbu epilepsie, by měla být první volba zvolit správný lék pro pacienty, u nichž byla diagnostikována epilepsie a rekurentní epizody, správná léčba, právo lék, lékař zkombinuje Věk pacientů, nemocnost a ekonomický stav pacienta se volí pro pacientovy antiepileptika s dobrou účinností a malými vedlejšími účinky jako standard.


Za třetí, klinické použití antiepileptik by mělo začínat malou dávkou, a pokud není účinné, postupně zvyšovat dávku až do úplného zvládnutí záchvatů. Pacienti by měli užívat léky v pravidelných intervalech a neměli by si vyrábět vlastní léky, neužívat léky nebo užívat méně léků. To bude mít vliv na léčebný účinek. Nedostatečná dávka nebo náhlé vysazení podporují opakovaný výskyt epilepsie. Je nutné vědět, že epilepsie je chronické onemocnění. To vyžaduje, aby pacienti dodržovali dlouhodobé léky. 5,5-Dimethyloxazolidin-2,4-dion naší společnosti je hlavní surovinou pro antiepileptika.