Aplikace ropné pryskyřice v lepidle za horka

- Sep 30, 2019-

Ropná pryskyřice je termoplastická pryskyřice vyrobená procesem předúpravy, polymerace, rychlého odpařování atd., Což je surovina s molekulovou hmotností 300 až 3000. Ropná pryskyřice má nerozpustné vlastnosti ve vodě, je snadno rozpustná v organických rozpouštědlech a je odolný vůči kyselinám, zásadám, vodě, chemikáliím a stárnutí.

Ropná pryskyřice C5 má nízké výrobní náklady a velké použití a může být vyrobena do blokového nebo granulárního tvaru a používá se jako lepidlo v lepidle citlivém na tlak. Tavné lepidlo je druh lepidla, které se zahřívá a taví, aby se vytvořila tekutost, potáhlo se na vázaný předmět a po ochlazení ztuhlo. Jedná se o průmyslové lepidlo a má širokou škálu aplikací, včetně těsnění na papírové krabice pro potraviny, nápoje a pivo. Box; dřevěný nábytek; bezdrátové vázání knih; štítky, pásky; tyčinky na cigaretový filtr; oblečení, podšívka a kabel, auto, lednice, obuv atd.

Tavná lepidla musí být sestavena se lepidlem, aby pevně přilnula. V minulosti většina lepivek používala přírodní pryskyřice, jako jsou pryskyřičné pryskyřice nebo terpenové pryskyřice, ale cena byla vysoká a zdroj byl nestabilní. V posledních letech používání ropných pryskyřic jako látek zvyšujících lepivost postupně dominovalo.