Arkema otevírá nový práškový lak pryskyřice závod v Indii

- Dec 09, 2020-

Společnost Arkema oznámila zřízení nového závodu na práškové lakování pryskyřice v Navi Mumbai v Indii, který zahrnuje také profesionální laboratoř zaměřenou na poskytování vývoje aplikací a technické podpory. Společnost uvedla, že závod pomůže společnosti Arkema lépe sloužit zákazníkům na rychle rostoucím trhu práškových barev v Indii, regionu Perského zálivu a okolních zemích.

Marc Schuller, výkonný viceprezident společnosti Arkema Coatings, řekl: "Nový závod výrazně rozšiřuje globální stopu tohoto produktu, což nám umožňuje lépe uspokojit místní potřeby v Indii a jihovýchodní Asii. Indie je jedním z nejrychleji rostoucích trhů pro tyto produkty. Novinka Továrna poskytne formulátorům v regionu spolehlivé dodávky a zdroje potřebné pro snadnou vývoj vysoce výkonných práškových lakovacích produktů s nízkým obsahem VOC.

Nový závod bude vyrábět polyesterovou práškovou pryskyřici prodávanou pod značkou REAFREE. POLYESTEROVÁ pryskyřice REAFREE se používá hlavně k vývoji práškových barev s nízkým obsahem VOC, které jsou široce používány v průmyslových oblastech a stavebních aplikacích. Oba Čína C9 pryskyřice a N-Vinyl-epsilon-caprolactam jsou dobré nátěrové materiály.

Výrobní základna Arkema v Navi Mumbai také vyrábí alkyd, roztoky kyseliny akrylové, polyesterové pryskyřice bez oleje a reaktivní polyamidové pryskyřice. Provozuje také práškové nátěrové laboratoře ve svých továrnách v Santni, Španělsko a North Kansas City, Missouri.