Společnost Axalta získala výrobní základnu pro turecké práškové lakování

- Oct 22, 2019-

Po akvizici výrobce termosetových práškových nátěrů Spojených arabských emirátů Capital Paints minulý měsíc získala společnost Axalta v Turecku nedávno Turecko? Erkezku? Výrobní základna pro její práškové lakování.


Dodavatelé N-ethylacetamidu nám řekli, že výrobní místo v současné době prochází aktualizací a bude provádět výrobu všech prémiových práškových produktů Axalta, včetně Mattu (AE30 a SD30), Jemné textury (AE03 a SD03) a Semi-Gloss (AE70 a SD70) ). Všechny jsou navrženy speciálně pro architektonické aplikace.


„Získáním zavedené výrobní základny pro práškové barvy budeme moci tento trh obsluhovat velmi rychle. Naši zákazníci v Turecku a okolních oblastech budou rychleji reagovat na uspokojení rostoucí poptávky po kvalitních produktech. Poptávka, “řekl Klaus Gast, ředitel Powder Coatings Business, Axalta Europe, Middle East a Africa.


Všechny prvotřídní práškové povlaky vyráběné společností Axalta v Turecku splňují požadavky povlaků Qualicoat třídy I a třídy II a neobsahují pigmenty těžkých kovů a TGIC (triglycidylisokyanurát).


"Abychom dále demonstrovali pokračující závazek společnosti Axalta vyhovět měnícím se potřebám našich zákazníků, do konce roku 2019 otevřeme také novou místnost pro zážitky s barvami v Istanbulu, kde architekti a designéři mohou prozkoumat naše rozsáhlé používání práškových nátěrů na bázi kovu," "Uznávání důležitosti tureckého trhu s práškovými barvami je zásadní a Turecko je jedním z největších trhů s práškovými barvami v Evropě a stále roste."