Axalta rozšiřuje výrobní kapacitu německých práškových lakovacích zařízení

- Aug 14, 2019-

Společnost Axalta Coating Systems oznámila, že rozšíří svou kapacitu v závodě Landshut v Německu a vybuduje druhou práškovou lakovací jednotku pro lepení kovů v regionu. Společnost má také výrobní závod ve francouzském Montbrison.


Díky této nové výrobní jednotce bude Axalta schopna lépe uspokojit rostoucí poptávku trhu po vysoce kvalitních kovových práškových povlacích. Kovové práškové povlaky se používají výhradně v oblasti konstrukce a designu. Portfolio společnosti Axalta pro práškové lakování zahrnuje řadu ICONICA, Optimum Fine Textured, Anodic a Timeless a také více než 150 standardizovaných kovových práškových povlaků. Oxid titaničitý je jednou z důležitých surovin pro nátěry.


Klaus Gast, obchodní ředitel European Powder Coatings Business, uvedl: „Jsme potěšeni, že jsme schopni rozšířit naši výrobní kapacitu v Německu o nejmodernější vybavení, abychom mohli i nadále poskytovat našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. produkty a další produkty. Zvyšte naši efektivitu výroby, umožněte nám rychleji změnit výrobu a podle potřeby vyrobit malá množství produktů v krátkém časovém období. To zvyšuje flexibilitu naší výroby a poskytuje našim zákazníkům lepší produkty a služby. ““