Axalta uvádí na trh největší lakovací centrum v Indii

- Apr 12, 2019-

Axalta nedávno uvedla na trh v Indii školící centrum o rozměrech 20 000 čtverečních stop. V tomto bodě, Axalta má čtyři místa školení v Indii.


Sobers Sethi řekl: „Průmysl nátěrových hmot, zejména průmysl nátěrových hmot na vodní bázi, rychle roste v Indii a otevření nových center pro přípravu nátěrových hmot pomůže našim zákazníkům poskytnout nejmodernější technologii nátěru v čase, aby se zvýšila jejich produktivita. Produktivita a ziskovost. Zavazujeme se k rozvoji udržitelných a inovativních technologií a produktů šetrných k životnímu prostředí, abychom podpořili neustálé zlepšování obchodní úrovně našich zákazníků. Zavázali jsme se k úspěchu našich zákazníků a vytvořit přední nátěrové technologie v Indii a ve světě.


Axalta uvedla, že v tomto letošním roce plánuje v tomto novém školicím centru připravit asi 1000 techniků. Zákazníci budou používat nejnovější technologii lakování společnosti Axalta, aby ocenili pokročilý obsah školení a digitální zařízení. Středisko je navíc vybaveno pokročilými aplikačními systémy pro sprej, které snižují spotřebu energie a odpad, stejně jako pokročilé systémy pro přizpůsobení barev.


Za zmínku stojí, že tréninkové centrum je vybaveno virtuální realitou VR školicí místnosti, digitálním zařízením pro sladění barev, online vzdělávací platformou a tak dále. Výcvik VR simuluje proces stříkání a umožňuje lidem dokončit ekvivalentní technické školení bez skutečného použití nátěru.


Vinay Rajadhyaksha, generální ředitel společnosti Axalta India, řekl: „Společnost Axalta se zavázala k neustálým investicím a výstavbě s cílem posílit naši obchodní sílu, úroveň vybavení a vzdělávací systém, aby podpořila rozvoj našich zákazníků. Spuštění nového školicího centra je nám blíže. Zákazníci vytvářejí smysluplné příležitosti na podporu svého úspěchu. Toto školení v kombinaci s moderními produkty a technologiemi společnosti dále zvyšuje růst společnosti Axalta v Indii a poskytuje zákazníkům špičkové služby.


Vyrobili jsme N-Ethylacetamid je hlavní interemediate v Paint průmyslu.