Skupina Bardez otevírá duální ředitelství

- Sep 03, 2019-

20. července bylo založeno ředitelství skupiny Bardez, které formálně vytvořilo vzor „dvojitého velitelství“ se sídlem skupiny Bardez. Tento krok znamená celkové urychlení internacionalizačního procesu skupiny Bardez, který byl oficiálně upgradován z národního rozložení na globální rozložení. Je také důležitou součástí realizace „Světového snu“ skupiny Bardez Group.

Tato iniciativa je důležitou součástí „Stovek let malování snů“ a má v historii Bardezova vývoje milník.

Téhož dne výrobci společnosti Titania uvedli, že prezident Čínského národního sdružení pro nátěry Sun Lianying, Šanghajský svaz průmyslu průmyslových staveb, architektonické nátěry, tajemník Li Jie, generální tajemník Asociace průmyslu Guangdong Lu Shuilie a předseda skupiny Bardez Fang Xueping a asi 400 tohoto historického okamžiku se účastnili lidé ze známých podnikatelů, velcí strategičtí partneři, národní distributoři kvality a zpravodajská média z celé země, včetně nátěrů a proti proudu a po proudu.

Na oslavu nejprve vystoupil Sun Lianying, prezident Čínské asociace průmyslových plášťů. Řekla, že v nové éře hospodářské globalizace prochází vzorec globálního nátěrového průmyslu také hlubokými změnami. Skupina Bardez se zaměřuje na Šanghaj s výhledovou vizí a moudrostí od úsvitu, zřizuje sídlo Šanghaje v Šanghaji, mezinárodní metropoli, a vytváří vzor „dvojitého vedení“ se sídlem skupiny Guangdong skupiny Bardez, který nejen vyznačuje celkové zrychlení skupiny Bardez. Proces reformy a oficiálního povýšení z celé země na globální uspořádání je pro Bardez Group důležitým opatřením při realizaci „World Dream“ a důležitou součástí realizace „100 Years of Paint Dreams“. Tento krok se stane strategickým uspořádáním čínských lakoven. Modelka! Rovněž to výrazně pomůže národním společnostem vyrábějícím barvy, aby zářily na světové scéně lakování!

Lu Shuilie, generální tajemník Asociace průmyslového odvětví Guangdong Coatings, uvedl, že v roce 2019 byl vydán seznam nejlepších výrobců barev na světě a skupina Bardez Group se umístila na 42 místech mezi předními světovými výrobci barev. Bardez dělá solidní krok směrem k „Bads of the World“ a společnost Guangdong Coatings Industry Association je hrdá na tento vynikající úspěch. Předpokládá se, že Bardez bude ve struktuře duálního velitelství moci převzít roli národní lakovací společnosti a výrazně posílit světový vliv čínských ochranných nátěrů na ochranu životního prostředí.

Fang Xueping, předseda skupiny Bardez, vypracoval na oslavu tematickou zprávu „Na základě Šanghaje a globálně“. Řekl, že skupina Bardez dosáhne „se zaměřením na nátěry, kvalitu jako život a kulturu jako na podnik“. Proveďte cíl staleté společnosti pro lakování. V budoucnu se hlavní sídlo v Šanghaji zaměří na dvě globální pozice „Global High-tech R&D Centre“ a „Global Marketing Center“. Konkrétně přijme 60 lékařů na úrovni lékařů v oblasti chemických povlaků, zřídí 10 špičkových technologických výzkumných ústavů, zřídí národní hlavní obchodní jednotku města, zřídí obchodní jednotku v jihovýchodní Asii, zřídí obchodní jednotku ve střední Asii, zřídí Blízký východ obchodní jednotky a zřídit africkou obchodní jednotku. Založena italská obchodní jednotka.

Podle něj již Bardez zacílil na strategickou výhodu Šanghaje již v roce 2010 a investoval do společnosti Shanghai Bardez Chemical New Materials Co., Ltd .; dále bude v Šanghaji vybudovat nový vysoce výkonný vodní nátěr s roční produkcí 150 000 tun. Byl nainstalován projekt materiálů a hlavní sídlo v Šanghaji bylo plně inovováno na mezinárodní standardy. Bardez využije mezinárodní metropoli Šanghaje k podpoře vývoje špičkových produktů a vybudování špičkové image značky. Řekl, že v budoucnu bude Bardez sídlit v Šanghaji, dívat se na svět a posilovat mezinárodní vliv značky se všemi partnery, tlačit národní barvy na svět a budovat staletý sen o barvě!

Továrna TiO2 For Paints zmínila, že Čína Rutile Oxid titaničitý, který je jednou z důležitých surovin pro nátěrový průmysl, hraje důležitou roli v nátěrovém průmyslu. Povlaky na bázi rozpouštědel nebo na bázi vody, pokud se používají s oxidem titaničitým, jsou nejen krycí a dekorační, ale důležitější. Jeho úlohou je zlepšovat fyzikálně-chemické vlastnosti povlaku, zvyšovat chemickou stabilitu, a tím zlepšovat krycí schopnost, barevnou odolnost, odolnost proti korozi, světelnou odolnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům, zvýšit mechanickou pevnost a přilnavost nátěrového filmu, zabránit prasklinám, zabránit ultrafialovému záření paprsky a vlhkost. Tím se prodlužuje stárnutí a prodlužuje se životnost filmu. Zároveň může také šetřit materiály a zvyšovat rozmanitost.

Použití oxidu titaničitého oxidu titaničitého v Číně může výrazně snížit množství pigmentu v celém povlaku, zatímco povlak je jasný, nikoli žlutý, světlý, teplý, oděrný, povětrnostní, alkalický, sírový a kyselý. Právě díky vynikajícímu výkonu oxidu titaničitého se stal nejlepším bílým pigmentem při výrobě barev. Množství oxidu titaničitého představuje více než 90% celkových pigmentů pro nátěry, což představuje více než 95% bílých pigmentů použitých v nátěrech a 10% až 25% nákladů na nátěrové hmoty.