Základní přehled ropné pryskyřice

- Apr 23, 2019-

petroleum resin

Dnešní obsah je o základním zavedení ropné pryskyřice. Doufám, že každý může mít zájem. Naše společnost srdečně vítá nové i staré zákazníky, kteří přijdou a navštíví, a předloží vaše názory a podněty. Budeme vám sloužit z celého srdce.

Zdroj

Ropná pryskyřice je pojmenována pro svůj ropný derivát. Má nízkou hodnotu kyselosti, dobrou mísitelnost, odolnost proti vodě, odolnost vůči ethanolu a chemickou odolnost. Je chemicky stabilní vůči kyselinám a zásadám a má dobrou viskozitu a tepelnou stabilitu. Funkce. Ropné pryskyřice se obecně nepoužívají samostatně, ale používají se jako urychlovače, regulátory, modifikátory a další pryskyřice.

Klasifikace

Ropné pryskyřice mohou být obecně klasifikovány do C5 alfatických (alifatických), C9 aromatických (aromatický uhlovodík), DCPD (cykloalifatický) a čistého monomeru (např. Poly SM, AMS (alfa methyl styren) a dalších produktů) Čtyři typy, základní molekuly jsou uhlovodíky, takže se také nazývají uhlovodíkové pryskyřice (HCR).

Petrolejová pryskyřice se klasifikuje do alifatické pryskyřice (C5), alicyklické pryskyřice (DCPD), aromatické pryskyřice (C9), pryskyřice alifatického / aromatického kopolymeru (C5 / C9) a hydrogenované ropné pryskyřice v závislosti na surovinách. C5 hydrogenovaná ropná pryskyřice, C9 hydrogenovaná ropná pryskyřice

Výhoda

Ropná pryskyřice je v posledních letech nově vyvinutým chemickým výrobkem. Vzhledem ke své nízké ceně, dobré mísitelnosti, nízké teplotě tání, odolnosti vůči vodě, odolnosti vůči ethanolu a chemikáliím, může být široce používán v gumách, lepidlech, nátěrech, papíru, inkoustu atd. Různé průmyslové oblasti a obory.

Struktura

Model struktury chemických prvků ropné pryskyřice:

Nejoblíbenějšími aplikacemi výroby ropy jsou pryskyřice C9 a ropná pryskyřice C5.