Prodyšné plastové instrukce pro použití stopy

- Jun 01, 2019-

Prodyšný plastový návod k použití:

1. Plastová dráha se používá pro výuku studentů, soutěž, sportovní a fitness cvičení a není vhodná pro jiné účely;

2, aby se zabránilo znečištění škodlivými látkami, často udržovat čisté, vyhnout se silným mechanickým nárazům a tření, žádná vozidla na dráze nesmí řídit nebo parkovat, stohovat těžké předměty a ostré předměty (kromě běžných běžeckých bot). Lze nosit speciální tenisky, délka hřebu obecně není větší než 6 mm a skákací obuv není obecně větší než 9 mm. Pokud má sportovní tkanička dlouhý hřebík, nesmí se používat na plastové dráze. Je přísně zakázáno nosit plastové boty, jako jsou kožené boty a boty na vysokém podpatku.

3. Je přísně zakázáno jíst občerstvení na plastech (například: melounová semena, žvýkačka, instantní nudle a jiné potraviny);

4. Vyvarujte se ohňostrojům a izolovejte zdroje tepla, vyhněte se kontaktu s organickými rozpouštědly, chemikáliemi, nedopalky cigaret a jinými požáry a znečišťujícími látkami.

5, musí být vždy stříkané vodou, po čištění, malé množství zbytkové vody na gumovém povrchu může být odstraněn suchým hadříkem. Olejové skvrny lze čistit pomocí 10% amoniaku nebo detergentu nebo čisticího prostředku.

6. Okraj plastové dráhy by měl být zpevněn a chráněn libovolně. Pokud dojde k poškození nebo tvorbě puchýřů, měla by být oznámena školským úřadům k opravě.

7. Hlavní surovinou plastové dráhy je izoftalat zinku.