C9 Aplikace ropných pryskyřic

- Jun 19, 2019-

1 Použití v nátěrových hmotách: C9 petrolejová pryskyřice může nahradit "pryskyřici modifikovanou pryskyřicí modifikovanou fenolovou pryskyřicí" a "ester kalafunové pryskyřice" ve stejném množství, aby se laky na bázi pryskyřice C9 a různé smaltové barvy, a její výkon může dosáhnout "F01-1" Normy pro "novolak" "a" F04-1 fenolický smalt ". Náklady na ropnou pryskyřici C9 představují pouze 24,8% „fenolové pryskyřice modifikované kalafunou“ a její aplikace v průmyslu nátěrových hmot má široké možnosti rozvoje.

2 Použití v gumových výrobcích: C9 ropná pryskyřice může nahradit pryskyřici Gumalon (jako zpevňující změkčovadlo pro snížení nákladů na výrobek), olej, změkčení těžkých olejů a dalších přísad do gumy, a může být aplikována na pryžovou těsnící gumu a kolenní gumovou směs nádrže na vodu. Tepelně odolné, kyselinovzdorné, alkalicky odolné a jiné pryžové směsi. Testy ukazují, že C9 ropná pryskyřice má lepší viskozitu než kumaronová pryskyřice, a může zvýšit množství regenerovaného kaučuku a plniva ve formulaci kaučukové směsi, snížit množství přírodního kaučuku a snížit produkt kaučuku za předpokladu zajištění výkonu produktu. náklady.

3 Aplikace v pojivu: C9 ropná pryskyřice a stejné množství přírodního kaučuku se smísí v rozpouštědle, čímž se získá lepidlo citlivé na tlak, které se aplikuje na substrát, jako je papír kraft, tkanina nebo celofán. Lze použít jako lepidlo. Přírodní kaučuk a ropná pryskyřice C9 nemají kohezivní vlastnosti, pokud jsou použity samotné, a pokud jsou smíchány, je jasně prokázána přilnavost kaučuku.

Proto: C9 ropná pryskyřice může být použita jako funkční přísada pro přírodní kaučuk. Je výborný pro použití v tavných lepidlech a EVA: může být použit v inkoustech pro výrobu inkoustů s vysokou střední a nízkou kvalitou. Má dobrou houževnatost v PVC smaltu: může být použit v barvě pro zlepšení plnosti nátěrového filmu. Stupeň je lesk a lze ho použít i pro přísady do ropných polí.