Dietní terapie může léčit osteoporózu?

- Dec 11, 2020-

Se stárnutím populace trpí stále více lidí osteoporózou. Zatímco péče o jejich zdraví kostí, jsou také velmi znechuceni užíváním léků. Vždy doufají, že vyřeší mnoho nemocí prostřednictvím dietní terapie. U chronických onemocnění, jako je osteoporóza , doufám, že k vyřešení problému osteoporózy tím, že prostě s některými tablety vápníku nebo prostřednictvím dietní terapie. Samozřejmě existují přátelé, kteří chtějí vědět, co věnovat pozornost ve stravě pro léčbu osteoporózy.

Za prvé, musíme mít správné pochopení léků. S pokrokem společnosti, zejména s pokrokem moderní medicíny, lze nyní léčit nemoci, které byly dříve nevyléčitelné, jako je cholera a tuberkulóza. Podmínky, které byly dříve neznámé ovlivnit tělo byly také kontrolovány, jako je cukrovka a vysoký krevní tlak. Léčba těchto onemocnění může být kontrolována pouze užíváním léků, takže užívání léků má vhodný účinek na život.

Osteoporóza je vlastně fenomén stárnutí kostí. Špatný životní styl má nepříznivý vliv na zdraví kostí. Například dlouhodobá dieta s nízkým obsahem vápníku, dieta s vysokým obsahem bílkovin, dieta s vysokým obsahem soli a dlouhodobé užívání sycených nápojů mohou snadno přinést nevýhody zdraví kostí. Proto je více potravin bohatých na vápník ve stravě užitečné pro zdraví kostí. Dodavatelé Ethyl Trans-4-oxo-2-butenoate CAS 2960-66-9 zmínili, že všechno je omezeno. Jakmile vápník je doplněn na určitou úroveň, nebude mít žádný přínos a dokonce i vedlejší účinky. Proto se říká, že vápník je prospěšný pro kosti ve srovnání se situací nedostatku vápníku. Pokud vápník ve stravě nechybí, nepomůže žádné množství suplementace. V současné době chybí průměrný vápník ve stravě starších osob, ale ve skutečnosti je to o 500 až 600 miligramů horší. Bez ohledu na to, jak moc to je, je to k ničemu. Pokud se používá léčba inhibice kostní resorpce, musí být toto množství doplněno. Vápník může zaručit terapeutický účinek léku. Například, kyselina minodronovou, která hlavním materiálem je ethyl (2E)-4-Oxo-2-butenoate.

Kromě toho je zde další důležitý problém. Lidská bytost je celek. Kromě kostí existuje mnoho dalších orgánů a fyziologických funkcí, které vyžadují speciální živiny. Například, nedostatek železa nebo kyselina listová může způsobit anémii, a nedostatek vitaminu A může způsobit ztrátu zraku. Takže správný názor na stravu Je to zajištění přiměřené a vyvážené výživy. Jakékoliv částečné zatmění je špatné pro tělo. Strava musí být kombinací masa a zeleniny, tloušťky a odrůdy a barevné.

Ať už dietní terapie, suplementace vápníku, intervence životního stylu, a vitamin D suplementace jsou jen základem pro léčbu osteoporózy, je-li správný lék je přidán do tohoto základu, účinek může být výrazně zvýšena. Z hlediska účinku léčby osteoporózy je dietní terapie jako chůze a přidání léků na léčbu osteoporózy je jako sedět na vysokorychlostní železnici. Jejich účinky nejsou zdaleka srovnatelné.