Spolupráce Číny a kyrgyzských hnojiv

- Jul 22, 2019-

28. června se všichni partneři projektu kyrgyzského národního hnojiva sešli v Zhengdingu, Shijiazhuang, provincie Che-pej, aby byli svědky podpisu dohody o spolupráci, jako je financování kola, zpráva studie proveditelnosti a průzkum nerostů, a společně podpořili výstavbu projektu. .

Zhao Xuejun, vedoucí společnosti Hebei Baidoujia Hnojivo Co., Ltd., uvedl, že jako projekt národního seznamu vedoucích návštěv je kyrgyzský národní závod na hnojení vysoce znepokojen čínskou a kyrgyzskou vládou. V současné době již existují podmínky pro urychlení výstavby projektu. Všichni partneři musí plnit své příslušné povinnosti a úzce spolupracovat. V blízké budoucnosti se zaměřte na přípravu zprávy o studii proveditelnosti projektu a průzkum nerostných zdrojů, urychlete související práci a představte plán ekonomické hodnoty projektu.

Uvádí se, že projekt kyperských národních hnojiv, jakožto projekt spolupráce „Jeden pás, jedna cesta“ mezi Čínou a Kyrgyzstánem, nemůže být velkým projektem zemědělské infrastruktury v Kyrgyzstánu. Odhaduje se, že má celkovou investici 200 milionů USD a používá model BOT. Po 30 letech provozu investor převede kyrgyzskou vládu bez náhrady. Po dokončení projektu a jeho uvedení do výroby může produkovat více než 50 milionů tun huminových kyselých hnojiv, NPK , WSF, CAN, DAP, FCMP, SOP, KDP, MOP, organicko-anorganických složených hnojiv, ve vodě rozpustných hnojiv a huminová kyselina močovina za rok.