Importovaná čínská značka na domácím trhu bude nahrazena

- Jul 13, 2019-

Green Ridge GT-bond se objevil a modifikované silanové MS lepidlo přitahovalo pozornost k zeleným budovám, záclonovým stěnám s nulovým znečištěním, novým energetickým vozidlům, vysokorychlostním železničním vozům, mechanické elektronice, předmontovaným budovám, vylepšování zelených domů a hellipu ; s rozvojem sociální ekonomiky a každý Greenridge GT-bond je nový typ materiálu a modifikovaná silanová MS kaučuk je znepokojen zelenými budovami, nulovými stěnami clony, novými energetickými vozidly, vysokorychlostními železničními vozy, mechanickou elektronikou, před -sestavěné budovy, zelená bytová dekorace ... se sociální ekonomikou Development and

S využitím různých nových materiálů je aplikační oblast lepidel v Číně stále více rozšířena a produkce a poptávka po vysoce výkonných lepidlech roste a roste. V roce 2015 dosáhla produkce čínských lepidel 6,868 milionů tun. V současnosti se Čína stala největší zemí využívající gumu na světě.

Na trhu s lepidly vždy dominovaly zahraniční značky a začaly brzy, s vrozenými výhodami podílu na trhu a výrobkové technologie. Naproti tomu domácí společnosti mají výhodu pozdějšího příchodu, zejména na trhu, který je největším a nejrychleji rostoucím trhem s lepidlem v Číně. S nákladovou výhodou práce a surovin se úroveň výzkumu a vývoje domácích adhezivních společností významně zlepšila. Domácí lepidla značky nahradí dovážené produkty a budou hned za rohem.

Vysvětlení pojmů: Lepení (lepení, lepení, lepení, lepení) se týká techniky lepení povrchu homogenních nebo heterogenních předmětů lepidlem. Má nepřetržité rozložení napětí, nízkou hmotnost a nízkou procesní teplotu. Funkce. Lepení je zvláště vhodné pro spojování různých materiálů, různých tlouštěk, ultratenkých specifikací a složitých komponentů nebo pro utěsnění vodotěsných nebo strukturálních vazeb. Lepidlo je nejrychleji rostoucí v blízké generaci a aplikační průmysl je extrémně široký.

Stav na trhu: Čínská výroba lepidel stále roste

Čína je jednou ze zemí v historii lidstva, která dříve používala lepidla. V posledních několika letech v souvislosti s rychlým hospodářským růstem dosáhla také poptávka po trhu s lepidly rychlého růstu. Podle statistik Asociace čínských lepidel a lepicích pásek činil objem prodeje čínského trhu s lepidly v roce 2006 34,8 miliardy juanů, v roce 2015 dosáhl 84,43 miliard juanů. Na jedné straně poptávka po lepicích výrobcích v tradičních oblastech, jako je elektronika spotřebiče, obaly, lehký průmysl a stavebnictví udržovaly stabilní a rychlý růst; na druhé straně se energicky rozvíjely nové energie, letectví, elektrická vozidla, předmontované domácí opravy, železniční doprava a další země. Nově vznikající průmyslová odvětví stále více vyžadují lepicí výrobky.

(Korková fasáda kulturního průmyslového parku v Yizheng v provincii Jiangsu je spojena modifikovaným silanovým lepidlem MS Green Ridge)

V roce 2016 globální automobilový průmysl použil lepidlo k dosažení 650 milionů amerických dolarů. Použití lepidel může dosáhnout účinků, které jiné metody spojování nemohou dosáhnout, pokud jde o redukci hluku, absorpci nárazů, redukci hmotnosti, snížení energie a zjednodušené inženýrství. zřejmé. Nejen, že množství lepidla používaného v Číně stále roste, ale výhled trhu s lepidlem na celém světě je jasný. V roce 2016, mezinárodní obří 3M lepicí list

Provozní příjem dosáhl 7,22 miliardy USD. Podle BCC Research 2016 dosáhly globální lepidla 40,6 miliard USD; očekává se, že trh s lepidly dosáhne do roku 2022 55,2 miliardy dolarů.

Budoucnost trhu: Modifikované lepidlo silan MS se stane hlavním proudem na trhu

Se zvyšujícím se povědomím o zdraví lidí a ochraně životního prostředí se zákony na ochranu životního prostředí stávají stále přísnějšími a ekologická lepidla se stávají hlavním proudem. Země po celém světě intenzivně vyvíjejí vysoce výkonná lepidla neobsahující rozpouštědla a šetrná k životnímu prostředí. V počátečním stadiu vývoje čínského lepicího průmyslu se většina společností zaměřuje na nízkouhlíkový silikonový a kompozitní polyuretanový trh. Pouze několik společností dobývá high-end modifikovaný silanový MS gumárenský trh. Greenridge New Material Technology Co., Ltd. od Nanjing je mezi nimi. Jeden.

Modified Silane Glue, také známý jako Modified Silicone, je nejnovější generací technologie, která kombinuje výhody oxidu křemičitého a polyuretanu bez významných vad.

Elastický spojovací materiál. Má následujících osm výhod: Za prvé, je šetrný k životnímu prostředí, bez rozpouštědla, bez silikonu, bez isokyanátu, netoxický a bez chuti; za druhé, má dobrou tixotropní a vytlačitelnou schopnost, přizpůsobení pro venkovní, vnitřní, vlhké, vysoké teploty, teploty. Účinek na viskozitu modifikovaného silanového gelu; zatřetí, stabilita při skladování je dobrá, doba skladování je až 18 měsíců v případě izolace vlhkosti a vzduchu; Čtvrtý je odolný proti povětrnostním vlivům / až 20 let, který je odolný vůči dešti, sněhu a ultrafialovým paprskům. . V drsném venkovním prostředí nebude ani po dlouhou dobu praskat, praskat, žlutě, vyblednout nebo odlehčit. Za páté, to může být malované. Ve vlhkých a suchých podmínkách lze mokrý a mokrý sprej aplikovat přímo na povrch koloidu. Je kompatibilní s většinou nátěrů a neovlivňuje vzhled a kvalitu povrchu. Šesté je dobrá elasticita, která dokáže rovnoměrně přenášet sílu a zabraňuje předčasné únavě materiálu. Sedmá je dobrá přilnavost a může být v kovu / skle / dřevu / Různé povrchové lepení keramických obkladů / fasád / plastů, pro použití není vyžadováno žádné potahování, spojovací síla může dosáhnout 30KG / cm3; osmá je odolnost proti povětrnostním vlivům při -50 ° C až 150 ° C

Při každé teplotě se výkon výrazně nemění.

Hlavními surovinami pro výrobu silikonových lepidel jsou N-ethylacetamid, CAS 625-50-3, NEA, N-acetylethylamin, N-ethylacetamid, N-ethylethanamid.