Čínské společnosti byly oficiálně oceněny největším světovým projektem hnojiv na bázi uhlí

- Oct 11, 2019-

Čína Chemical Engineering Group Co., Ltd. postupně získala formální ocenění sekce čištění plynu zplyňováním, standardního úseku syntetického amoniaku a močoviny indického projektu hnojení Taqier. Celková částka smlouvy odpovídá 8 miliardám RMB. Toto je největší světová jediná série projektů hnojiv na bázi uhlí.

Projekt se nachází v oblasti Anguer v Orissa v Indii. Jedná se o první moderní rozsáhlý projekt hnojiv na bázi uhlí v Indii. Projekt má roční produkci 730 000 tun syntetického amoniaku a 1,27 milionu tun močoviny. Doba výstavby je 46 měsíců.

Indie má bohaté zdroje uhlí, ale nedostatečné zpracování. Podle Wu Xiangong, zástupce generálního ředitele společnosti China Chemical Engineering Group Co., Ltd., která se zúčastnila slavnostního předávání cen, bude dokončení projektu hrát důležitou demonstrační a vedoucí roli pro rozvoj indického uhelného chemického průmyslu a dokonce i rozvoj celého chemického trhu v Indii.

Odhaduje se, že během výstavby projektu bude zajištěno více než 4 000 pracovních míst. Po dokončení bude poskytnuto více než 1 000 dlouhodobě stabilních pracovních míst, což výrazně podpoří místní zaměstnanost, hospodářský a sociální rozvoj.