COATEXPO

- May 14, 2019-

COATEXPO se koná v Guangzhou od roku 2000. Je to jediná mezinárodní výstava v Číně, která prošla certifikací mezinárodního výstavního průmyslu (UFI). Tento průmysl je již 18 let vysoce ceněn! Jedná se o průmyslovou výstavu mezinárodních nátěrů, inkoustů, lepidel, práškových nátěrů, průmyslových nátěrů a nátěrů, které musí průmysl navštívit. Ve stejném období, „2019 Asijsko-pacifické mezinárodní veletrh práškových nátěrových hmot a nátěrů a summitu“, „2019 Guangdong Coatings Industry Association 30. výročí oslav a fóra“, se konala „Mezinárodní výstava povrchových úprav“ a „Mezinárodní výstava kaučuku a plastů“. a odpočítávání registrace bylo 13 dní. ! Upřímně zveme kolegy v nátěry, inkousty, lepidla, průmyslové nátěry, práškové nátěry a nátěry průmyslu zúčastnit akce!

Jako průmyslová událost v jižní Číně v roce 2019 přilákala mnoho domácích i zahraničních účastníků průmyslu. Podniky, které jsou pozvány k účasti na výstavě, jsou: Německo Flintike, Yutai, Lanya, Shengtai, Wujiao, Qiqi, Baotashan, Dongming, Ai Yue, Ruizhi, Lichang, Huangzhou, Jinma, Wagner, Nordson, Xinliguang, ABB, Aotong, AIA, Fangzhong, Rieter, poliplast, HELM HELLAS SA, Gutian a dalších 450+ známých značek a průmyslníků se objevili.


Předchozí výstavy přilákaly mnoho domácích i zahraničních účastníků průmyslu k aktivní účasti. V současné době organizační výbor obdržel od Taitai Chemical, Zhonghua Paint, Zhujiang Chemical, Blue Ocean, Carpoly, Dongfeng Nissan, Gree, China Resources, FAW-Volkswagen, BYD, Gree, Huawei, Foxconn, Samsung, Midea, Siemens Pre- registrované informace o návštěvě pro velké kupující, jako je TCL a Guangzhou hliník. Organizační výbor COAT EXPO 2019 v této souvislosti, v souladu s účelem obsluhy průmyslu, čas od času zveřejní nejnovější informace o kupujících a partnerech prostřednictvím platformy WeChat, věnujte pozornost kolegům.


Na této výstavě se bude podílet i naše společnost, která vyrábí zejména nátěrové hmoty Ropná pryskyřice C9 a antrachinonové barvivo meziprodukt 2-Methylanthrachinone Rafinovaný. Vítejte na návštěvě.