COVID-19 s průmyslem pneumatik

- Nov 30, 2020-


Šíření nové korunní pneumonie se zrychluje a prohlubování epidemie také vytvořilo překážky pro automobilovou výrobu. Nedávno mnoho automobilových značek zastoupených společnostmi Volkswagen, Mercedes-Benz, Renault, PSA Peugeot Citroen, GM, Ford, Fiat Chrysler atd. Oznámilo&„zastavit výrobu, aby se předešlo rizikům." ;. Podle neúplných statistik má více než 100 továren na výrobu automobilů po celém světě plány zastavit výrobu nebo zastavit výrobu.

Ovlivněna epidemií, mnoho mezinárodně uznávaných společností vyrábějících pneumatiky zavřelo postupně své továrny v Evropě a Severní Americe. Odhaduje se, že existuje téměř 100 továren a jejich počet stále roste. Zároveň to ovlivnilo i některé činnosti v oblasti výroby pneumatik a dokonce i vedení výrobců pneumatik snížilo jejich platy.

Americká asociace výrobců pneumatik (USTMA) vyzývá zákonodárce, aby vytvořili politiky, které by poskytly ekonomickou pomoc výrobcům pneumatik a jejich pracovníkům v případě přerušení výroby v důsledku epidemie koronavirů.

Naši členové hrají zásadní roli při zajišťování bezpečné a spolehlivé přepravy, zejména v mimořádných situacích," řekla Anne Forristall Luke, předsedkyně představenstva a generální ředitelka USTMA." Zajistit. Zdraví a pohoda téměř 100 000 zaměstnanců na plný úvazek zabývajících se výrobou pneumatik ve Spojených státech jsou nejdůležitějšími záležitostmi našich členských společností."

USTMA řekl:&„Našich 13 členských společností provozuje 58 výrobních závodů souvisejících s pneumatikami v 17 státech s ročním obratem přesahujícím 27 miliard dolarů."

USTMA zdůrazňuje,&„Výroba pneumatik je životně důležitým průmyslovým odvětvím, které přímo podporuje více než 250 000 pracovních míst ve Spojených státech - celkem mzdový příjem téměř 20 miliard amerických dolarů - v každém okrsku ve Spojených státech."

Velké množství továren na výrobu pneumatik bylo kvůli pandemii COVID-19 v Evropě a Americe nuceno zavřít. Obří pneumatiky jako Goodyear, Bridgestone, Michelin a Cooper Tire uzavřely své továrny v Evropě a Americe a zahrnovaly téměř 100 továren.

Společnost Goodyear Tire oznámila, že v reakci na novou epidemii korunní pneumonie bude provoz závodů na výrobu pneumatik a protektorovaných pneumatik v Evropě, Severní a Jižní Americe pozastaven po dobu nejméně jednoho měsíce, což se dotkne 25 továren na výrobu pneumatik.

Michelin nedávno oznámil, že uzavře továrny ve Francii, Itálii a Španělsku. Od té doby společnost Michelin oznámila, že zastaví výrobu některých továren na výrobu pneumatik ve Spojených státech a Kanadě, předběžně plánovaných na dva týdny.

Continental uvažuje o uzavření své americké továrny na pneumatiky. Společnost Continental má 4 továrny v Severní a Jižní Americe, z toho 3 v USA a 1 v Mexiku.

Japonská společnost Tong Yio Tire z Japonska&# 39 uvedla, že její továrna na pneumatiky v Singapuru byla uzavřena.

Společnost Cooper Tire oznámila, že má v úmyslu zastavit výrobu ve svých závodech na výrobu pneumatik ve Spojených státech a Mexiku, aby chránila bezpečnost zaměstnanců a reagovala na změny globálního trhu.

Společnost Pirelli Tire uvedla, že její továrna na výrobu pneumatik v Georgii v USA zastaví na týden výrobu.

Čínská továrna na výrobu pryskyřice C9 a Čína Titania rovněž uvedly, že budou věnovat větší pozornost prevenci a kontrole epidemie.