DEET Úvod

- May 07, 2019-

DEET (N, N-diethyl-m-toluamid) je širokospektrální odpuzovač hmyzu vyvinutý vědci z amerického ministerstva zemědělství pro vojenskou práci v terénu. Vědci potvrdili, že DEET může provádět vynikající odpuzující účinky proti komárům v různých klimatických podmínkách a prostředích.


Výhody: DEET je velmi dobrý odpuzující prostředek. Má odpuzující účinek na nejrůznější hluchý hmyz v různých prostředích. DEET pohání vlaštovky, šváby, černé mouchy, šváby, mouchy jelenů, blechy, cvrčky, mouchy koní, komáry, mouchy z písku, malý létající hmyz, klíšťata a klíšťata. Naneste na kůži a poskytněte několik hodin ochrany. Postřik na oblečení, DEET obvykle poskytuje několik dní ochrany.


DEET je nemastný a na pokožce vytvoří čistý film. Ve srovnání s ostatními repelenty je velmi odolný vůči tření a potu. DEET je univerzální širokospektrální odpuzovač hmyzu.


Rozpustnost je nerozpustná ve vodě, rozpustná v organických rozpouštědlech, jako je alkohol, toluen a aceton.


Hlavní složky: kyselina m-toluová, kyselina 3-methylbenzoová


Použití: Jedná se o hlavní odpuzující složku různých pevných a kapalin odpuzujících sérií; je to široce používaný insekticid. Sprej na kůži nebo oblečení, aby se zabránilo kousnutí