DEET Úvod

- May 23, 2019-

DEET (N, N-diethyl-m-toluamid) je širokospektrální odpuzovač hmyzu vyvinutý vědci z amerického ministerstva zemědělství pro vojenskou práci v terénu. Vědci potvrdili, že DEET může provádět vynikající odpuzující účinky proti komárům v různých klimatických podmínkách a prostředích.


Představení produktu

Výhody: DEET je velmi dobrý odpuzující prostředek. Má odpuzující účinek na nejrůznější hluchý hmyz v různých prostředích. DEET pohání vlaštovky, šváby, černé mouchy, šváby, mouchy jelenů, blechy, cvrčky, mouchy koní, komáry, mouchy z písku, malý létající hmyz, klíšťata a klíšťata. Naneste na kůži a poskytněte několik hodin ochrany. Postřik na oblečení, DEET obvykle poskytuje několik dní ochrany.

DEET je nemastný a na pokožce vytvoří čistý film. Ve srovnání s ostatními repelenty je velmi odolný vůči tření a potu. DEET je univerzální širokospektrální odpuzovač hmyzu.


CAS č .: 134-62-3

Specifikace: 99%

Hlavní surovina: kyselina m-toluová

Balení: 25 kg / barel; nebo podle objednaného množství zákazníka.

Vzhled: bezbarvá až světle žlutá kapalina

Rozpustnost: nerozpustná ve vodě, rozpustná v alkoholu, toluenu, acetonu a dalších organických rozpouštědlech.

Použití: Jedná se o hlavní odpuzující složku různých pevných a kapalných repelentů proti komárům; je to široce používaný insekticid. Sprej na kůži nebo oděv, aby se zabránilo kousání hmyzem.