Dye Mezitímní ceny i nadále stoupají

- Apr 26, 2019-

Mezinárodní výstava barviv skončila v roce 2019, ale nezdálo se, že by zastavila řadu právě potřebných zvýšení cen.


Letošní téma výstavy barev je nedostatek meziproduktu "m-fenylenediaminu", následný produkt m-fenylenediaminu také roste, některé koláče barevných filtrů jsou na skladě, například 93 fialová, 291 modrá, rubínová, atd. Samozřejmě, všichni mluví o drakech Shengova zásoba se zdvojnásobila.


Jednotlivá disperzní barviva byla vyprodána a některé produkty reaktivních barviv jsou také relativně krátké. 17. dne bylo oznámeno, že cena m-fenylendiaminu vzrostla na 200 000 / tunu.


Tianjiajská exploze pokračovala v kvašení. Podle argumentů trhu se během 2-3 let neobjeví žádná nová kapacita.


Stávající země:


Vnitřní Anno Chemical má celkem 65 000 tun ročně na sebe.


Před údržbou Sichuan Hongguangu nebudou přijaty žádné příkazy.


DuPont vlastní použití, Indie má malé množství kapacity, včetně následných produktů m-fenylendiamin: disperzní barviva, methylen, m-močovina, a některé produkty pryskyřice. Tyto výrobky mají poměrně velké zvýšení cen. Incident poukázal na bezpečnostní otázky a zvýšení cen je také zvýšení cenové nabídky a poptávky na trhu.


Cena m-fenylendiaminu není nejvyšší cenou 150 000 jüanů / tunu. Změna nabídky a poptávky na trhu se změní a cena opět vzroste.


Zaměření na meziprodukty v druhé polovině roku: m-fenylendiamin, hydrazin, kyselina H, kyselina K, m-močovina


Ahoj, i když se jedná o malý produkt, může to být společnost kótovaná na burze. 2-Methylanthrachinon je důležitý meziprodukt v steroidech.


Nicméně, kvůli incidentu Xiangshui průmyslového parku, Yabang zastavil výrobu, ne citoval externě, a byl vážně ven zásob. To přímo zvedlo 100,000 od 80,000. Dá se říci, že peníze nejsou nutně k dispozici pro nákup a 100 000 ještě musí čekat na zboží. Takový výrobek v Číně neexistuje. , což způsobí blikání 56 # modré, 60 # modré. Frandcom může i nadále nabízet 2-methylanthrachinon a nezastavil výrobu.


H-kyselina a para-lipid jsou nejaktivnější meziprodukty v reaktivních barvivech. Po loňské výstavě barviv vzrostla cena kyseliny H přímo z 35 000 na 50 000 jüanů a dokončení transakce trvalo necelý týden. Bylo to něco, na co si nikdo nepomyslel. Důvodem růstu je také nedostatek zboží, nabídka trhu a chování poptávky.


V loňském roce bylo více výrobců kyseliny H, například 3 v Shandongu, 2 v Qinghai, 1 v Hubei, 1 v Xi'anu, 1 v Shijiazhuangu a někteří malí výrobci. Spolu s odolností reaktivních barviv v loňském roce cena trvala krátce. Stejný kousek tuku vzrostl na 45 000 juanů, výrobci proti tuku začali stavět, cena také normálně klesala.


Cena dvojité a m-močoviny mezi výrobkem m-fenylenediaminu na navazujícím trhu je vyšší, nabídka na trhu je nedostatečná a cena některých reaktivních barviv je vyšší než dříve.


V současné době se v Qinghai a Hubei začalo stavět jen malé množství výrobců kyselin H. Výstava barviv právě skončila. Poptávka po kyselině H a parních rtech se stále zvyšuje a drobní výrobci jsou také ovlivněni událostí výbuchu 321 ve stavu parkování.


Environmentální náklady kyseliny H se zvýšily. Nárůst cen je také otázkou nabídky a poptávky na běžném trhu. Jak moc to může vzrůst? Říká se, že dosáhla 80 000.


Bude i nadále optimistický, pokud jde o druhou polovinu roku 2019, expandující barviva Longsheng a oxid hlinitý, meziprodukt je další populární v posledních dvou letech.


Ovlivněn 321 vodním výbuchem, velkoplošné barviva společnosti, které zastavily výrobu: Zhijiang, Jihua, Yabang, Annoqi, atd., Počet meziproduktů je příliš mnoho, aby výčet.


Cena meziproduktů vyskočila vpřed, v příštích několika měsících se zvýší?