Epilepsie

- Sep 25, 2019-

1. Co je to epilepsie?

Výrobci 5,5-dimethyloxazolidin-2,4-dionu CAS 695-53-4 nám řekli, že vzhledem k tomu, že hlavním sídlem mozku je kontrolovat činnost těla vydáváním normálních elektrických signálů, epilepsie je opakující se abnormální výboj mozku. Když jsou mozkové buňky nadměrně vzrušené, rychlé a dokonce explozivní rozdělení narušených elektrických signálů vede k záchvatům. Když se to stane, mohou se vyskytnout nějaké podivné pocity nebo projevy, jako je ztuhlost svalů, záškuby nebo dokonce ztráta vědomí. Většina lidí se může vrátit do normálu během několika minut.

2. Jaké jsou příčiny epilepsie?

Dodavatelé 5,5-dimethyloxazolidin-2,4-dionu CAS 695-53-4 uvedli, že běžnými příčinami epilepsie jsou: mozková trauma, mozkové nádory, mrtvice, intrakraniální infekce, jako je meningitida, encefalitida atd. Avšak 70% pacientů s epilepsií jsou nevysvětlitelné a děti mají větší pravděpodobnost než dospělí s nevysvětlitelnou epilepsií, která může souviset s genetickými problémy.

3. Lze epilepsii vyléčit?

Po léčbě lze kontrolovat příznaky 80% pacientů a pokud nedojde k dlouhodobému záchvatu, může být odvykání zastaveno. Někteří pacienti s refrakterní epilepsií však potřebují dlouhodobé léky nebo chirurgický zákrok.

4. Jaké jsou záchvaty?

Podle místa abnormálního výboje lze záchvaty rozdělit do dvou kategorií: parciální záchvaty a generalizované záchvaty. Částečné záchvaty se vztahují k abnormálním výbojům v mozku a příznaky souvisejí s funkcí mozku v místě výboje. Generalizovaný záchvat se týká abnormálního výboje celého mozku, obvykle vedoucího ke ztrátě vědomí.

5. Jakou újmu způsobují záchvaty? Je život nebezpečný?

Většina záchvatů nezpůsobuje újmu, ale může zvýšit riziko utopení, pádů a zranění. Epileptické záchvaty někdy trvají dlouhou dobu, nebo jednu epizodu bezprostředně poté, kterou nazýváme epileptický stav. To je velmi nebezpečné, protože to může zvýšit zátěž na srdce a plíce a uvést mozek do nebezpečného stavu hypoxie.

6. V současnosti epilepsie nastává pouze jednou, bude v budoucnu znovu vydána?

Pokud k tomu dojde pouze jednou, pravděpodobně to v budoucnu nebude znovu odesláno. Pokud je však epizoda částečná nebo jsou-li tyto stavy: abnormální EEG, mohou způsobit mozkové léze epilepsie, bratři a sestry s epilepsií, v budoucnu stále existují možnosti pro opakování.

7. Jaká je léčba epilepsie?

Léčba zahrnuje hlavně léky a nemedikace:

(1) léčba léčivy: včetně karbamazepinu, fenobarbitalu, fenytoinu, valproátu sodného, lamotriginu, oxkarbazepinu, topiramátu, gabapentinu, levetiracetamu, tiagabinu, kyseliny aminohexenu atd. 5,5-Dimethyloxazolidin-2,4-dionu CAS 695-53-4 , 5,5-Dimethyl-2,4-oxazolidindion a Dimethadione jsou hlavními surovinami pro antiepileptika


(2) Léčba bez drog: včetně chirurgického zákroku, stimulace vagusového nervu, propagace a vzdělávání, biofeedback, kognitivní behaviorální terapie, rodinné poradenství, relaxační terapie, terapie modifikující chování, jóga, ketogenní strava atd.