Krmné přísady

- Feb 04, 2019-

Potravinářské přísady


Krmné doplňkové látky se vztahují k malému množství nebo malému množství látky přidávané během výroby, zpracování a používání krmiv. Množství použité v krmivu je malé, ale efekt je významný. Krmivové přísady jsou nevyhnutelnými surovinami používanými v moderním krmivářském průmyslu. Mají zjevné účinky na posílení nutriční hodnoty základních krmiv, zlepšování produktivity živočišné výroby, zajištění zdraví zvířat, úspora nákladů na krmivo a zlepšení kvality produktů živočišného původu.


Krmné doplňkové látky se vztahují k malému množství nebo malému množství látky přidávané během výroby, zpracování a používání krmiv. Množství použité v krmivu je malé, ale efekt je významný. Krmivové přísady jsou nevyhnutelnými surovinami používanými v moderním krmivářském průmyslu. Mají zjevné účinky na posílení nutriční hodnoty základních krmiv, zlepšování produktivity živočišné výroby, zajištění zdraví zvířat, úspora nákladů na krmivo a zlepšení kvality produktů živočišného původu.

Krmné přísady jsou klasifikovány do mikrobiálních doplňkových látek a čínských rostlinných doplňkových látek. Mezi nimi je mikrobiální přísada do krmiva mikrobiální produkt, který nahrazuje nebo vyvažuje jeden nebo více kmenů v živočišném ekosystému. V úzkém smyslu je to mikrobiální produkt, který stimuluje růst svých vlastních prospěšných bakterií a odolává růstu škodlivých kmenů. Mikrobiální doplňkové látky obsahují velké množství užitečných bakterií (aktivní bakterie mléčného kvašení, bifidobakterie, bacily), komplexní enzymy, chelatační peptidy, činidla pro odstraňování forem apod. A mohou být rychle uváděny jako krmiva po vstupu do hospodářských zvířat a drůbeže. Metabolity a enterotoxin inhibují růst jiné škodlivé flóry. Na druhé straně vytvářejí v hostiteli normální mikrobiální flóru, která syntetizuje hlavní vitamíny, poskytuje živiny a zabraňuje invazi patogenních bakterií.


Kategorie


1, žlučová kyselina

Longchangova žlučová kyselina je hlavní účinnou látkou žluči. V krvi jater a střev se kombinuje s mastnými kyselinami k emulgaci tuku a tvoří komplex mastných kyselin rozpustný v tucích, takže mastné kyseliny mohou být absorbovány a absorbovány přes membránu. Všechny biochemické reakce, zejména enzymatické reakce, se provádějí ve vodném roztoku, takže tuk může vstoupit pouze do enzymatického procesu mastné kyseliny, pokud je emulgován a tvoří komplex mastných kyselin a emulgátorů. Jelikož oběh jater a střeva není zcela uzavřený cyklus, nedostatečná sekrece endogenních emulgátorů se stává největším faktorem ovlivňujícím trávení a vstřebávání tuku. Žlučová kyselina s obsahem krmiva je vysoce účinný emulgátor tuku. Může zvýšit aktivitu endogenních emulgátorů a doplnit nedostatek sekrece endogenního emulgátoru, čímž uvolní potenciální energii krmiva. Podporuje trávení a vstřebávání tuku, chrání játra a chrání žlučník, zlepšuje zdraví hospodářských zvířat a drůbeže a zlepšuje míru využití krmiva.

2, okysličovadlo

Mezi kyselinu citronovou, kyselinu fumarovou, kyselinu mléčnou, kyselinu octovou, kyselinu chlorovodíkovou, kyselinu fosforečnou a kyselinu komplexní atd. Lze přidávat vhodné množství okyselování ve stravě pro prasata, což může významně zvýšit přírůstek hmotnosti prasat a snížit náklady na krmení.

3. Mravenčan vápenatý

Jako doplňková látka je mravenčan vápenatý zvláště vhodný pro odstavená selata, která může ovlivnit proliferaci střevních mikrobů, aktivovat pepsinogen, zvýšit energetické využití přirozených metabolitů, zvýšit míru konverze krmiva, zabránit průjem, průjem a zlepšit míru přežití prasata. A denní přírůstek hmotnosti. Současně má formát vápníku ve formě krmiva také účinek, který zabraňuje pachu a udržuje se v čerstvém stavu. Přidání mravenčanu vápenatého do krmiva uvolní malé množství kyseliny mravenčí v živočichu, což snižuje hodnotu pH gastrointestinálního traktu a má pufrovací účinek, což je výhodné pro stabilitu pH v gastrointestinálním traktu, čímž se inhibuje reprodukci škodlivých bakterií a podpoře růstu prospěšných mikroorganismů. Například růst Lactobacillus dosáhne střevní sliznici bez narušení toxinů, čímž se dosáhne kontroly a prevence průjmu a průjmu souvisejících s bakteriemi a jejich množství je obecně 1 až 1,5%. Jako acidifikátor se používá mravenčan vápenatý. Ve srovnání s kyselinou citrónovou se při výrobě krmiva nerozkládá. Má dobrou tekutost a neutrální pH. Nevyvolá koroze zařízení. Přímé přidání krmiv může zabránit tomu, aby byly přidány vitaminy a aminokyseliny. Zničení je ideálním kyselým okyslením.

4, diacetát sodný

Diacetát sodný je stabilní, stabilní forma, konzervační činidlo, kyselé činidlo a zlepšovač. Vzhled je bílý prášek, s vůní kyseliny octové, snadno absorbuje vlhkost, velmi rozpustný ve vodě. V přirozeném stavu bude diacetát sodný pomalu uvolňovat kyselinu octovou. Kyselina octová může účinně pronikat do buněčné stěny tkáně forem, zasahovat do interakce enzymů mezi buňkami a může denaturovat bílkoviny v buňkách, čímž hraje antibakteriální a antifungální účinek. Použití diacetátu sodného nejenže udržuje baktericidní vlastnosti kyseliny octové, ale také nezpůsobuje příliś kyselost, aby způsobila špatnou chutnost krmiva. SDA proto může zabránit tomu, aby se potraviny a nápoje skladovaly z plesnivých a zkažených, což má za následek zabránění pachu a udržování čerstvého.

5, podporovat růst

Včetně olaquindox, prasata dlouhá, rychlé chov, krevní multi-cukr, zbytky jater, dobytek a drůbež, tuk prase Wang a tak dále.

6, stopové prvky

Zahrnuje měď, železo, zinek, kobalt, mangan, jod, selén, vápník, fosfor atd., Má funkce regulace metabolismu těla, podporu růstu a vývoje, zvýšení odolnosti proti chorobám a zlepšení využití krmiva. Po přidání lze denní přírůstek hmotnosti prasat obecně zvýšit o 10% až 20% a náklady na krmivo se sníží o 8% až 10%.

7, vitamíny

Mezi vitamíny A, D2, E, K3, B1, D3, B2, B6, C a multivitaminy, cholin, premixové přísady, vitamíny Tedvita-80, francouzský tuk, doplňky stravy, silné tělo apod. podle různých plemen prasat a různých fází růstu a vývoje.

8, aminokyseliny a O-fosforylethanolamin

Včetně lyzinu, methioninu, kyseliny glutamové a dalších 18 druhů aminokyselin, stejně jako surového pokladu, drůbežího pokladu, krmných kvasnic, peří, škrobu lotosového kořene, krmení hudby apod., Nejvíce používaných aditiv jako je lysin a methionin, v den Přidání 0,2% lyzinu k zrnu krmení prasat může zvýšit denní zisk asi o 10%.

9, antibiotika

Gold toxin, salinomycin, tetracyklin, bacil, lincomycin, Kangtai krmivo a prasata, ženšen a tak dále.

10, deworming zdravotní péče

Včetně Anbao míč, Ke koule prášek, krmení Bao-34 a tak dále.

11, odolný proti plísním

Vzhledem k vysokému obsahu oleje v rýžových otrubách, rybí mouce a jiném jemném krmení se doba skladování snadno oxiduje a zhoršuje. Přidání ethoxychinolinu může zabránit oxidaci krmiva a přidání kyseliny propionové a propionátu sodného může zabránit plísním krmiva. Přidávání skořicového prášku má nejen silný baktericidní účinek, ale má také účinky přilákání vůní, zdravotní péče o zdraví a růst podporujících lamp.

12, čínské bylinné léky

Včetně česneku, prášku jehličnatého jehličího prášku, Glauberovy soli, Codonopsis pilosula, Maifanového kamene, divokého hlohu, pomerančového slupkového prášku, Atractylodes, Motherwort atd.

13, zásobník pufru Včetně hydrogenuhličitanu sodného, uhličitanu vápenatého, oxidu hořečnatého, fosforečnanu vápenatého a podobně.

14, ochucovadla Včetně glutamátu sodného, jedlého chloridu sodného, kyseliny citronové, laktózy, maltózy, sena a podobně.

15, hormony Včetně záznamu o syrovém mléce, pomocníka, výkrmu a tak dále.