Mezinárodní hnojivo pro výzkum a vývoj Úřad se usadil v Číně

- Sep 18, 2019-

Mezinárodní vědecké centrum hnojiv-mezinárodní centrum Engrais Chimiques (CIEC) bylo založeno v roce 1933 a je nejstarší neziskovou mezinárodní vědeckou federací v oblasti hnojiv. V roce 2016 centrum založilo největší pobočku v Číně mimo hlavní sídlo v Číně a je přidruženo k Shenyang Institutu aplikované ekologie Čínské akademie věd.

Ve dnech 4. – 8. Září 2019 se v německém Braunschweigu konala 26. výroční konference Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení a akademická výměnná konference na téma „Dopad předběžného výzkumu v minulosti na výzkum v budoucnosti“. Konferenci pořádalo Mezinárodní vědecké centrum hnojiv a bylo sponzorováno Německým federálním zemědělským výzkumným střediskem a Ústavem aplikované ekologie Čínské akademie věd. Akce se zúčastnilo více než 100 zástupců z více než 20 zemí a regionů světa, včetně Spojených států, Německa, Číny, Japonska, Velké Británie, Dánska, Maďarska, Nizozemska a Estonska. Na konferenci současný prezident, pan Ewald Schnug, oznámil, že sídlo Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení (CIEC) bude od nynějška přesunuto z Německa do Číny. Centrum aplikované ekologie Čínské akademie věd je centrem centra. Konference zároveň oznámila, že tajemník strany a viceprezident pobočky Šenjangu Čínské akademie věd a výzkumný pracovník Ústavu aplikované ekologie Šenjangu, Ji Lanzhu, byli šestým prezidentem Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení. (CIEC), a udělil logo centra - zlatý klíč a certifikát tajemníkovi Ji Lanzhu. . Je to poprvé, kdy Mezinárodnímu vědeckému centru pro hnojení předsedá Asiat od svého založení v roce 1933.

To naznačuje, že Čína se stala novým centrem pro mezinárodní vědecký výzkum v oblasti hnojiv. Čínská akademie věd se stane přední světovou institucí v oblasti výzkumu hnojiv a povede svět v popředí nových oborů hnojiv. Během konference studie zjistila, že se v roce 2020 a 2021 v Aténách, Řecku a Tallinnu v Estonsku uskuteční výroční konference a dílčí centra Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení. Můžeme poskytnout řadu složených hnojiv, hnojiv rozpustných ve vodě, Jednozložková hnojiva a organicko-anorganická hnojiva.

Ewald Schnug, současný předseda Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení, představil jmenování šestého prezidenta Mezinárodního vědeckého centra pro hnojiva tajemníkovi Ji Lanzhuovi. Současně předseda Ewald Schnug, současný předseda Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení, představil tajemníkovi Ji Lanzhu Zlatý klíč Mezinárodního vědeckého centra pro hnojení (CIEC).