Francie se zaměřuje na trh s povrchovou úpravou v jihovýchodní Asii

- Oct 08, 2019-

France Meiss Povlakco., Ltd. je jednou z předních společností na výrobu laků v Evropě. Byl založen před více než 60 lety v Palmieru ve Francii a pokračuje v inovování v procesu pokovení. Vyvinula první čistou rostlinou povrchovou úpravu v Evropě a první rozklad formaldehydu v Evropě. Funkční nátěry. S rozvojem v posledních letech se podnik rozšířil i do zemí a regionů mimo Francii. Až dosud Francie Metz ustavila pobočky ve více než 25 zemích po celém světě a jeho činnost pokrývá pět kontinentů.

C9 továrna na pryskyřici nám řekla, že France MES byla nasazena také v jihovýchodní Asii, když vstoupila na čínský trh. Nageshwar, generální ředitel společnosti Meiss Paint India, uvedl: "Evropské a americké rodiny jako DIY, rádi malují své vlastní zdi, a když dokončí malování, vyčistí se sami. Materiál a v Indii je koncept zcela odlišný, protože zde si najímají profesionální malíři, aby malovali stěny.

Jean Max Raymond, výkonný ředitel Metz Group, řekl: "neprodáváme pigmenty. Prodáváme kompletní řešení. Vyvíjíte také výrobky se zvláštními funkcemi, které jim umožňují, aby měly správné rysy pro lidi a udržily je v pořádku. Díky funkci povlaku je prostor bez znečištění. Meiss se používá k ochraně zdravého života zákazníků. Musíme se ujistit, že tyto nátěry jsou pro lidské tělo neškodné. "

C9 dodavatelé pryskyřic zmínli, že Vádramsetty, výkonný ředitel společnosti Metz Indie ve Francii, řekl: "spotřeba barev na obyvatele v Indii je velmi nízká, pouze 3,6 kg a celková spotřeba na hlavu je 15 kg. Indie má proto očividně obrovský prostor pro růst a potenciál. Společnost očekává vstup na indický trh, protože potenciál indického trhu s povlaky je velmi velký, odhaduje se, že do roku 2020 se očekává, že roční prodej indického trhu s povrchovou úpravou dosáhne 12 000 000 000 amerických dolarů. "

Francie Metz se stala první nadnárodní společností, která měla své zámořské ústředí v Hyderabadu. C9 dodavatelé uhlovodíkové pryskyřice řekli, že Hyderabad, šesté největší město Indie, je centrem indického jižního a západního regionu, což je pro celý podíl Indie na tržním trhu. Na 65% současně oznámil Nessshwar, generální ředitel společnosti Metz Paint, v loňském roce, že Metz zahájil výrobu v Cherijalské továrně nedaleko Hyderabadu.

Průměrná produkce nátěrových barev může dosahovat roční produkce 20 000 tun a nový závod v Messi může dosahovat roční produkce 40 000 tun prostřednictvím francouzského pokročilého vybavení a dokonalého výrobního systému společnosti Meiss a efektivita výroby se zdvojnásobila. V případě, že se výrobci v oblasti Meisi původně investoval do závodu, je 4 000 000 000 indických rupií ($56 380 000) a v budoucnu dosáhne 200 000 000 000 indických rupií ($2 800 000 000), až do počtu 500 zaměstnanců. Skupina Meisi má navíc v úmyslu zřídit projekt průmyslového parku s podporou vlády Telangany, ale zvláštní využití ještě nebylo ohlášeno.

Vstupem na čínský trh a do jihovýchodní Asie se těžiště Francie na asijském trhu pomalu pohybuje od Evropy. Aby se lépe chopil čínský trh, Francie MES také spolupracuje se svými globálními partnery Saint-Gobain a Calado. Do Číny byly zavedeny Evropské funkční nátěry, umělecké nátěry a tkanné textilie, které obohacovaly produktovou linii a dosáhly 360 komplexních nástěnných řešení. Cheng Meng, generální ředitel společnosti Meiss v Číně, uvedl: "v příštích několika letech bude Francie MES své úsilí zvyšovat. Nechť Meiss nátěry propagují první krok domácí prodejní značky na povlakování, aby více domácích domácností mohlo využívat nejlepší ekologické nátěry a funkční nátěry v Evropě. "

S neustálým zlepšováním životních standardů lidí je poptávka po domácím prostředí a zdraví a pohodlí stále vyšší. Zlepšení zdravotního stavu životního prostředí a snížení znečištění vnitřních ovzduší je více a více Hodnoceno lidmi, bez ohledu na estetiku, zdraví a trvanlivost. S přihlédnutím k všestrannosti a dalším charakteristikám bude Francouzská jídelna spolupracovat s funkčními nátěry, uměleckými nátěry a Nástěnkami Saint-Gobain, aby poskytovaly zákazníkům nejlepší řešení pro zdi.