Sklenice jsou vyrobeny z ropné pryskyřice?

- May 04, 2019-

Používá se brýlové čočky v dnešní době jako pryskyřice nebo přírodní pryskyřice? Ve skutečnosti, problém je velmi jednoduchý, to znamená, že jednoduchý problém je více komplikován pověsti. Není těžké zjistit, kdy jdeme online na Baidu. Ve skutečnosti, pryskyřice čočky a petrolejové pryskyřice jsou velmi odlišné.

Pryskyřice. Je to uhlovodíková (uhlovodíková) sekrece z různých rostlin, zejména jehličnanů. Je ceněna pro svou speciální chemickou strukturu a její použití jako latexové barvy a lepidla. Je to směs různých polymerních sloučenin, a proto má různé teploty tání. Pryskyřice lze rozdělit na přírodní pryskyřice a syntetické pryskyřice. Existuje mnoho druhů pryskyřic, které jsou široce používány v lehkém průmyslu lidí a těžkém průmyslu. Často jsou také vidět v každodenním životě, jako jsou plasty, pryskyřičné brýle, barvy atd. Čočka pryskyřice je chemicky zpracovaná syntetická leštěná čočka používající pryskyřici jako surovinu.

Ropná pryskyřice. Existují dva druhy ropných pryskyřic, které kontaktujeme nejvíce: 1. C5 ropná pryskyřice 2. C9 ropná pryskyřice. Ropná pryskyřice je v posledních letech nově vyvinutým chemickým výrobkem. Díky své nízké ceně, dobré mísitelnosti, nízké teplotě tání, odolnosti vůči vodě, odolnosti vůči ethanolu a chemikáliím může být široce používán v gumách, lepidlech, nátěrech, papíru a inkoustu. A mnoho dalších odvětví a oborů.

Odpověď lze získat z výše uvedených dvou definic. Materiál použitý pro čočky sklenic se nazývá pryskyřice, která je přírodní a chemicky syntetizovaná. Chemická syntéza těchto látek je ve skutečnosti rafinace a syntéza z ropy, ale to neznamená, že tento druh pryskyřice se nazývá ropná pryskyřice. Nezaměňujte se zde. Při pohledu na ropnou pryskyřici, ropná pryskyřice jako materiál nemá obecně žádné požadavky na efekt průchodu světla. Podle charakteristik cílového produktu se stanoví materiál ropné pryskyřice.