Jak účinně zabíjet komáry?

- Nov 05, 2019-

Komáři mohou šířit nemoci, takže každé léto a na podzim by pracovníci městského úřadu pro kontrolu nemocí měli sledovat místní komáry. V případě případu přenášeného komáři mohou pracovníci CDC poskytnout podporu dat, aby zabránili šíření nemocí komárů prostřednictvím sledovaných údajů. Současně je vylepšen prostředek zabíjení komárů.

M-Toluic Acid CAS 99-04-7 továrna nám řekla, že za účelem chytání komárů, pijavice, zkumavky a sítě proti komárům se hodí. Obvykle berou pijavice do řek, rybníků a vesničanských tanků, aby našli larvy. Aby se vyhnuli vodním vlnám a šokům larev komárů, v nádrži jednou za 10 metrů sledovali, zda existují larvy, množství, druh atd. Často volí pevné časové období, odhalují svá telata vedle trávy, lákají komáry, aby se kousli sami, a pak komáry sbírali komáry. „Profesionální lapače komárů“ také sedí ve dvouvrstvých sítích proti komárům na vrcholu zamoření komáry. Komáři sledují vůni lidského těla a létají do sítí proti komárům. V tuto chvíli mohou zaměstnanci držet komáry v přihrádkách s pasti na komáry. Je odsát.

Výrobci kyseliny M-toluové uváděli, že za účelem poznání živých návyků a reprodukce komárů kultivovali v laboratoři desítky tisíc komárů. Nyní, s pohledem na komáry, mohou drobní partneři identifikovat typy a věky komárů. Lidé si nemohou pomoct, ale chválit.


Dodavatelé kyseliny M-toluonové nám představí, že kdy účinněji zabíjet komáry

Podle zavedení továrny na výrobu kyseliny 3-methylbenzoové jsou komáři hmyzem s dvojitým křídlem sající krev. Existují tisíce druhů, ale není mnoho komárů, které přitahují krev. Za života komárů existují čtyři životní cykly vajíček, larv (larvy), švábů a dospělých komárů. Všechny tři fáze kromě dospělých komárů rostou ve vodě. Komáři jsou nejaktivnější při teplotách mezi 25 ° C a 30 ° C. V této době trvá rozmnožování komára pouze 7 až 12 dní. Ženské komáři produkují hrudky, z nichž každý může po 5 až 7 dnech vývoje vylíhnout 150 až 200 larev. Pro dospělé komáry. Takže znásobené tisíce potomků.

Dospělí komáři mohou létat a není snadné je zabíjet, ale vejce, larvy a šváby komárů se vyvíjejí ve vodě. Proto nejlepším způsobem, jak ovládat komáry, je mobilizovat každou domácnost, aby vyčistila vodu a odstranila šlechtitelská místa komárů, čímž se sníží komáři dospělých. Hustota. Pokud jsou komáři opeřeni, mohou létat kamkoli. Dospělí komáři nejsou tak koncentrovaní jako larvy, takže je obtížné je kontrolovat.

Výrobci kyseliny 3-methylbenzoové nám řekli, že chovají komáry hlavně pro experimenty s rezistencí na léky, přičemž skrínují relativně citlivé insekticidy, aby komáre levněji zabíjeli. Experimentální výsledky ukazují, že komáři v našem městě vyvolali vysokou odolnost vůči většině insekticidů, zejména pyrethroidním insekticidům, deltamethrinu, beta-cypermethrinu, permethrinu, dichlorvům a mrzačení. Násobky odporu Weiho a dalších insekticidů byly 58,2, 19,2, 11,1, 13,1 a 22,1. Navíc v posledních letech vykazuje rezistence na léčiva jasný vzestupný trend. Hlavním důvodem je to, že pesticidy jsou stále preferovaným způsobem usmrcování komárů, much, švábů a jiných škůdců a dávka se zvyšuje. "Čím odolnější bude, tím více se bude droga používat, čímž se vytvoří začarovaný kruh."


Souvisí to s krevním typem komárů?

Někteří lidé říkají, že komáři "jako", kteří mají vztah k krevnímu typu, protože "krevní sladkost", říkají odborníci, neexistuje vědecký základ. Bylo však potvrzeno, že je snadnější přijímat komáry a mít následující aspekty:

1. Komáři jako lidé s rozvinutými potními žlázami a vysokou bazální metabolickou rychlostí, jako jsou kojenci a těhotné ženy.

2. Komáři, kteří rádi pracují unaveni a mají vyšší rychlost dýchání, tj. Ti, kteří vydechují více oxidu uhličitého.

3. Tlustí lidé jsou komáři snadno kousnuti.

4. Lidé, kteří nosí tmavé oblečení, komáři snadno ukousnou.

5. Make-up lidé jsou více vítáni komáři než lidé, kteří nenosí make-up, protože většina kosmetiky obsahuje kyselinu stearovou (typ mastné kyseliny), což je také oblíbená vůně komárů.

Odborníci také chtějí popularizovat proces sání komárů krví: komáři mají silný čich a rádius aktivity je asi 50 - 100 metrů. Když lidé vydechují kysličník uhličitý a další pachy, tyto pachy se šíří ve vzduchu a tyto pachy jsou jako zvonění rýže, což komáři říká, že před vámi je dobré jídlo. Komáři zkroucení a zkroucení s vůní lidského výdechu, pak dopadli na kůži a trpělivě hledali „průlomy“ a nakonec „jehlu“ vložili přímo do kůže na 8 až 10 sekund.


Klíč ke snížení počtu kousnutí

Metoda 1: Koupte se a používejte méně kosmetiky. Umyjte se, udržujte pokožku svěží a při potu setřete pot. Může snížit přitažlivost pachu potu pro komáry. Používejte méně kosmetiky, která se líbí komárům.

Metoda 2: Používejte lehké oblečení pro venkovní sporty. Pokud jste aktivní na místech s více komáři, zkuste nosit světlé šaty s dlouhým rukávem a zároveň nosit ponožky. Tím se nejen omezí kontakt s komáry, ale také se sníží vlhkost lidské kůže, sníží se těkavé látky na kůži a zmenší se skus. .

Metoda 3: Správné použití repelentu. Repelent je lék, který se aplikuje na tělo a odvádí komáry. Může být aplikován na holou pokožku, jako jsou paže, obličej, krk, tele atd. Obvykle je účinný po dobu 4 hodin. Po uplynutí této doby by měl být znovu použit. Také dávejte pozor, abyste zjistili, zda máte alergie. Účinnost léku souvisí s množstvím aktivity a množstvím potu. Pokud je venku, doba trvání účinku může být zkrácena a měla by být aplikována včas.

Bylo zjištěno, že nejúčinnější repelenty proti komárům stále obsahují DEET a repelenty proti komárům. Ostatní výrobky nejsou zcela neúčinné nebo mají slabé účinky. Nejlepší způsob, jak zabránit komárům u kojenců a malých dětí, je použití sítí proti komárům.

Jak používat komárové cívky a aerosolové insekticidy? Odborníci říkají, že když používáte kadidlo odpuzující komáry, elektrický vrah proti komárům, kapalné odpuzovače moskytů nebo insekticidy na aerosoly k zabíjení komárů, správným způsobem je zapálit cívky komárů nebo aerosolové plechovky, aby se rozprašovaly do vzduchu po dobu 1-2 sekund, pak zavřete dveře a okna. Po hodině nebo dvou nechte dveře a okna otevřená, aby zůstaly větrané. Současně je nejlepší zavřít obrazovky, aby se zabránilo vstupu komárů. Insekticidní účinek je přitom dobrý a lidské tělo méně vdechuje.