Zvýšená konkurence na trhu s keňským cementem

- Oct 15, 2019-

Nedávno šestý největší výrobce cementu v Keni, Savannah Cement Plant, uvedl, že dále rozšíří svůj podíl na trhu Ken Cement zlepšením procesů, rozšířením výrobní kapacity a zlepšením kvality. Cementárna Savannah byla uvedena do provozu v loňském roce s roční kapacitou 1,5 milionu tun.

Nový produkt vyvinutý naší společností, kyselina 3-merkaptopropionová, je novým typem cementové příměsi, vývojem a hromadným použitím polykarboxylátového superplastifikátoru. Kyselina 3-merkaptopropionová se používá hlavně při výrobě polykarboxylátového superplastifikátoru. Řízení molekulové hmotnosti, vysoce výkonný mediátor, výrazně zlepšující rychlost redukce vody a účinnost zadržování vlhkosti betonu.

Podle nejnovější výzkumné zprávy Standard Investment Bank (Standard Investment Bank) se při neustálém rozšiřování podnikání rozšiřuje tržní podíl nových cementářských společností vstupujících na trh cementu Ken a tradiční nadnárodní cementářské společnosti postupně snižují svůj tržní podíl . V roce 2005 představovala kapacita nadnárodních cementářských společností 86,5% z celkové kapacity společnosti Ken Cement, která by měla do roku 2015 klesnout na 52,2%.