Hledáte další bod výbuchu v oboru nátěry, kde?

- Mar 07, 2019-

V programu Malování průmyslu na trh se dostává zralé a trh blíží nasycení. Mnoho agenti zřejmě pocit, že letošní podnikání nedělá dobře. Kde je v budoucnu prodejní strategie? Kde je další fázi výbuchu, jak pochopit budoucnost. Pak si přečtěte tento článek sdílet.


Jsem přesvědčen, že budoucnost je oleje a vody změnit svět. Ve skutečnosti mnoho lidí si myslí, že výhoda "ropa" změnit "voda" je důvod, proč? Budoucnost musí být trh barvy vody? Dále pro vás postupně rozkládat, natíráme obecný trend.


Barva vody je vyroben z vody jako tenčí, importované suroviny a zjemněn přidáním speciální importované ultrajemných stříbrný prášek. To je non jedovatý a bez chuti, ekologicky šetrné a low uhlíku, nejsou hořlavé a výbušné, Ultra-nízkými emisemi, nízkými emisemi uhlíku a zdravé. To může být široce používán. Lze použít na celou řadu materiálů například dřeva, kovu, průmyslové lakování, plast, sklo a povrchů architektury. Oxid titaničitý je hlavní materiál, barvy.


V kontextu ekonomické globalizace, lidé jsou stále více znepokojeni zda prostředí prošlo velké škody po hospodářského rozvoje, z Kodaňské konference diskutovat o globální oteplování, znečištění životního prostředí, a Peking a velkých první tier měst několik po sobě jdoucích letech. Ve smogu někteří developeři nemohla chodit kvůli nadměrné formaldehyd v novém domě. Po tolika letech Čína také aktivně navrhla politiky "zelené ochrany životního prostředí, budování krásné vlasti" a důsledně podporovat rozvoj odvětví zelených technologií. V nedávném "hospodářský deník" také publikoval článek říká, že barva byla postupně nahrazena ekologicky šetrné barvy, malování vodárenství se očekává letos zvýší.